www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dëshirat seksuale të Angelinas

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Dëshirat seksuale të Angelinas   Sun Aug 28, 2011 6:40 amAngelina Jolie po bën çdo gjç që është e mundur që të kënaqë dhe të mbajë për vete aktorin Brad Pitt.

Revista "InTouch", tregon momente pikante të jetës intime të çiftit Brangelina, që mesa duket është shumë aktive . A është ky sekreti për jetëgjatësinë e marrëdhënies së tyre?

Gjashtë fëmijë, një karrierë e jashtëzakonshme dhe një marrëdhënie e fortë. Në bazë të gjithë kësaj jete është lidhja seksuale që ka Brad me Angelinen. Sipas medies në fjalë, Angelina ka gjithnjë dëshirë për të kryer marrëdhënie seksuale me partnerin e saj. Aktorja merr edhe në sheshxhirime një valixhe me `sex toys` për t`i vënë në përdorim në takimet e saj të nxehta me Brad.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Dëshirat seksuale të Angelinas

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum