www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nora kundër operacioneve plastike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Nora kundër operacioneve plastike   Tue Sep 20, 2011 3:04 amNora Istrefi ka pohuar se jo vetëm që nuk ka kryer asgjë ndërhyrje kirurgjike për të rregulluar ndonjë tipar fizik të trupit të saj, por për më tepër është kundër plastikës, që sot aplikohet nga shumë personazhe publike.

“Nëse do të flisja për kohën e tanishme, atëherë jam kundër ndërhyrjeve kirurgjikale. Ndoshta në të ardhmen, në shfaqjen e rrudhave dhe me shenjat e plakjes, do të ndryshojë mendim”, ka thënë Nora për "Kosova Sot".

Këngëtarja e hitit “Asni zo”, e fejuar prej disa vitesh me Robert Berishën, ka folur edhe për të ardhmen e saj në çift, duke thënë se dëshiron fëmijë dhe se e paramendon veten nënë të një fëmije, të paktën për momentin.

Ndërsa për ata që nuk mendojnë se një femër e tillë mund të merret me punë në shtëpi, Nora ka këtë përgjigje: “Unë i bëj të gjitha punët me qejf, veçse të gatuaj nuk më pëlqen”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nora kundër operacioneve plastike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum