www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shqiptarja, Blerata Kamberi përzgjidhet për `Miss Belgjika 2012`

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Shqiptarja, Blerata Kamberi përzgjidhet për `Miss Belgjika 2012`   Sat Sep 24, 2011 6:07 pmBukuroshja shqiptare Blerta Kamberi do të jetë shqiptarja e dytë e cila do të marrë pjesë në Miss Belgjika 2012. 20-vjeçarja është përzgjedhur si shoqëruese e parë në Miss Oost-Vlaanderen. Ajo është rritur nga Belgjikë por është me origjinë nga Ferizaj i Kosovës.

“Prindërit e mi erdhën në Belgjikë kur unë isha tre vjeçe” tregon Kamberi. “Nëse fitoj atëherë ëndrra ime bëhet e vërtet sepse unë shpresoj shumë që të punoj në media, kërkoj një karrierë në televizion”, shton ajo.

Blerta Kambieri është 1,70 metra, peshon 53 kilogramë ajo studion për Marrëdhënie me Publikun. Miss Oost-Vlaanderen u zgjodh Elien Van Stichel.

Në finalen e Miss Belgjika 2012 do të jetë pjesëmarrëse edhe Albana Berisha (me origjinë nga Kosova) e cila pak kohë më parë u zgjodh Miss Brukseli./albeu/

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Shqiptarja, Blerata Kamberi përzgjidhet për `Miss Belgjika 2012`

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum