www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A dëshiron Bleona të jetojë në Amërikë deri në fund të jetës?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: A dëshiron Bleona të jetojë në Amërikë deri në fund të jetës?   Tue Oct 04, 2011 11:42 pmKëngëtarja e famshme shqiptare që po vazhdon ëndrrën amerikane Bleona Qereti ka treguar për “Zhurnal plus” se nuk do të donte që të jetojë deri në fund të jetës në Amerikë.

“Në momentin që do të mbaroj albumin atëherë do të kem më shumë kohë të shpenzoj nëpër aviona midis Shqipërisë dhe Amerikës” ka treguar artistja duke na thënë se ajo është shumë krenare që është shqiptare dhe për gjakun që rrjedh në venat e saja.

“Ajo që po bëj është pozicionimi i artistëve shqiptarë në radarin e muzikës botërore dhe vendosja e Shqipërisë dhe Kosovës në hartë në një tjetër dimension” – ka treguar Bleona./zhurnal/

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

A dëshiron Bleona të jetojë në Amërikë deri në fund të jetës?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum