www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 50 kenget me te bukura per tu degjuar ne makine

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: 50 kenget me te bukura per tu degjuar ne makine   Thu Oct 06, 2011 9:44 pmTë dëgjosh muzikë në makinë është gjë e bukur. Prodhuesi i makinave Seat ka bërë një anketë për këtë çështje dhe ka pyetur se cilat janë këngët më të bukura për tu dëgjuar në makinë. Më poshtë është lista e plotë. Ndërkohë, sipas anketës, një në tre persona (38 përqind) dëgjon muzikë më shumë në makinë, më pas janë 14 përqind që dëgjojnë në dhomën e ndenjes dhe 11 përqind në dhomën e gjumit. Nuk është çudi që ndër 50 këngët më të bukura, më shumë janë të grupit Beatles.

Lista:
1. Queen: Bohemian Rhapsody

2. Lady Gaga: Bad Romance

3. Michael Jackson: Billie Jean

4. Lady Gaga: Poker Face

5. REM: Everybody Hurts

6. Queen: We Will Rock You

7. Michael Jackson: Beat It

8. Black Eyed Peas: I Gotta Feeling

9. Coldplay: Yellow

10. Green Day: American Idiot

11. The Killers: Mr. Brightside

12. Guns N’ Roses: Sweet Child of Mine

13. U2: Beautiful Day

14. Coldplay: Clocks

15. Nirvana: Smells Like Teen Spirit

16. The Verve: Bitter Sweet Symphony

17. The Beatles: All You Need Is Love

18. Kings of Leon: Use Somebody

19. Amy Winehouse: Rehab

20. The Beatles: Hey Jude

21. Katy Perry: I Kissed a Girl

22. The Beatles: A Hard Day’s Night

23. The Eagles: Hotel California

24. Abba: Dancing Queen

25. Elton John: Your Song

26. Coldplay: Viva la Vida

27. REM: Losing My Religion

28. Blink 182: All the Small Things

29. The Police: Every Breath You Take

30. U2: With or Without You

31. Snow Patrol: Run

32. The Killers: All These Things I’ve Done

33. Blondie: Call Me

34. Rihanna featuring Jay-Z: Umbrella

35. Van Morrison: Brown Eyed Girl

36. Oasis: Wonderwall

37. Coldplay: The Scientist

38. Justin Timberlake: Cry Me a River

39. The Beatles: Let It Be

40. Blondie: Heart of Glass

41. Pulp: Common People

42. Don McLean: American Pie

43. U2: I Still Haven’t Found What I’m Looking For

44. Madonna: Like a Prayer

45. Rihanna: Disturbia

46. Bill Withers: Ain’t No Sunshine

47. Leona Lewis: Bleeding Love

48. Radiohead: Creep

49. John Lennon: Imagine

50. Otis Redding: Sittin on the Dock of the Bay
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

50 kenget me te bukura per tu degjuar ne makine

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum