www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zbulohet kaseta e Jacksonit, padëgjuar më parë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Zbulohet kaseta e Jacksonit, padëgjuar më parë   Sat Oct 08, 2011 2:13 amVuajtja personale e Micheal Jackson u shfaq ditën e sotme në seancën gjyqësore ndaj mjekut të tij, ndërsa u transmetua një regjistrim në të cilën “Mbreti i Popit” fliste për planet e tij të ardhshme.

Gjithashtu, në regjistrimin e mbajtur pak kohë përpara vdekjes, Jackson fliste për emocionet e tij mbi rikthimin në një skenë madhështore, si “Arena O2” në Londër.

“Elvis ka kënduar atje, Beatless gjithashtu. Duhet të jem fenomenal në rikthimin tim. Kur njerëzit të largohen nga spektakli im, dua që ata të thonë se nuk kishin parë kurrë diçka aq spektakolare në jetën e tyre”, ishin fjalët e këngëtarit të ndjerë.

Kaseta e regjistruar nga mjeku i tij personal, i vendosur nën akuzë, vazhdonte me një pjesë që zbulonte projektet e ardhshme të Jackson.

“Këngët e mia duhet të ndihmojnë fëmijët e braktisur. I dua ata sepse unë nuk kam pasur një fëmijëri. E ndiej dhembjen e tyre dhe nuk mund ta përballoj dot. “Shëroni botën”, “Ne jemi bota”, “A do të jeni këtu”, “Fëmijët e humbur”, këto do të jenë këngët e mia të ardhshme”.

Ndërkohë, në seancën e sotme gjyqësore, në sallën e gjyqit u shfaqën një sasi e pabesueshme medikamentesh, të gjitha të gjendura në banesën e Jackson

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Zbulohet kaseta e Jacksonit, padëgjuar më parë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum