www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zana Krasniqi, karrierë aktrimi në Los Angeles

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Zana Krasniqi, karrierë aktrimi në Los Angeles    Mon Oct 10, 2011 2:55 amQë prej kohësh modelja kosovare, Zana Krasniqi, gjendet në SHBA ku ka marrë kontratë pune si modele në një agjenci të njohur në New York, ndërsa kjo për bukuroshen kosovare nuk është e tëra.

Ajo pos që arrin të bëjë deri në katër fotosesione në ditë pasi mori vizën e punës trevjeçare në SHBA, thotë se do ta shfrytëzojë selinë e agjencisë së saj “Wilhelmina Models” në Los Angeles, për t’u provuar si aktore.

“Ata e kanë bazën si agjenci modelesh në Los Angeles, por kanë lidhje me një tjetër agjenci për aktore, ndaj më kanë ofruar të bëj një test për aktrim si fillim”, theksoi Zana për Panorama.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Zana Krasniqi, karrierë aktrimi në Los Angeles

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum