www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gates me qira në vilën 600 mijë dollarë në muaj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Gates me qira në vilën 600 mijë dollarë në muaj   Sat Oct 15, 2011 7:48 pmBill Gates ka marrë me qira pallatin për të cilin do të paguajë nga 600 mijë dollarë në muaj vetëm që vajza e tij 15 vjeçare Jennifer të jetë sa më afër vendit të mbajtjes së Festivalit dimëror me kuaj në Palm Beach në Florida.

Në këtë festival që fillon në dhjetor merr pjesë edhe Jennifer. Në këtë pallat do të vendoset gjithë familja Bill dhe Melinda Gates fëmijët.

Jennifer këtu i ka të gjitha kushtet – kuajt dhe poligonet. Kjo vilë në Wellington tetë dhoma gjumi e shtrihet në pesë hektarë tokë.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Gates me qira në vilën 600 mijë dollarë në muaj   Sat Oct 15, 2011 8:11 pm

ivvvv po edhe per na ( forumin ylliehana )kish ven aty ....more me kalu pushimet hahahahahh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gates me qira në vilën 600 mijë dollarë në muaj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum