www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 10 filmat më të piratuar të historisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: 10 filmat më të piratuar të historisë   Mon Oct 17, 2011 7:07 pm
Vazhdimisht dalin klasifikimet për filmat më të shikuar, për filmat që kanë fituar më shumë apo për ata që kanë kushtuar më shumë.

Por, kësaj radhe ‘TorrentFreak’ na sjell klasifikimin e filmave më të piratuar në histori duke përdorur të dhënat e një faqeje shkarkimi shumë popullore.

Ja renditja duke filluar nga pozicioni numër 10:

10- Pirates Of The Caribbean, At World’s End. 14 milionë shkarkime

9- Incredible Hulk. 14 milionë shkarkime

8- The Departed. 14 milionë shkarkime

7- Kick Ass. 15 milionë shkarkime

6- Star Trek. 16 milionë shkarkime

5- Hangover 2. 17 milionë shkarkime

4- Inception. 18 milionë shkarkime

3- Transformers. 19 milionë shkarkime

2- Batman, The Dark Knight. 19 milionë shkarkime

1- Avatar. 21 milionë shkarkime/tch/

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

10 filmat më të piratuar të historisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum