www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronela në lidhje me Visarin e “Skillz”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Ronela në lidhje me Visarin e “Skillz”   Wed Oct 19, 2011 6:12 pmTeksti i këngës konkurruese te “Kënga Magjike” i Ronela Hajatit dhe Visar Shala, njërit prej pjesëtarëve të grupit Skillz flet për një histori dashurie mes dy protagonistëve.

Kënga “Nelës” me autore Ronela Hajatit është një dedikim që autorja i bën jo vetëm vetes, por edhe një lidhjeje të fshehtë mes saj dhe Visarit që në tekstin e këngës mund ta gjeni me pseudonimin e tij Skivi.

Mes dy protagonistëve të këngës, Ronela Hajatit dhe Visarit të grupit Skillz ekziston një lidhje dashurie përtej tekstit të këngës.

Lajmin e bëjnë të ditur të njohur të çiftit si dhe disa konkurrues të tjerë në festivalin “Kënga magjike”, të cilët janë bërë dëshmitarë të gjesteve intime që këngëtarët kanë treguar ndaj njëri- tjetrit gjatë fazës konkurruese tek e “E diela Shqiptare”.Por ndryshe nga çifti Rozana Radi dhe Mc Kresha, dyshja tjetër e ngjashme e këngëtarëve kanë preferuar ta mbajnë të fshehtë lidhjen e tyre. Megjithatë, nëse fansat e tyre klikojnë në ‘youtube’ këngën e tyre bashkë me tekstin, atëherë do të kenë mundësi të marrin një konfirmim nga vetë autorja e tekstit Ronela Hajati, e cila këtë këngë duket se ia ka dedikuar vetes dhe të dashurit të saj.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Ronela në lidhje me Visarin e “Skillz”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum