www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përfundon lidhja martesore e Kardashianit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Përfundon lidhja martesore e Kardashianit   Sun Oct 23, 2011 8:32 pmMartesa e Kim Kardashianit dhe e Kris Humphries, nuk ekziston më, shkruan të premten gazeta britanike “Daily Mail”.

Duke cituar burime të afërta me Kardashianin, njoftohet se martesa është prishur dhe se ata nuk planifikojnë që të vazhdojnë tutje lidhjen e tyre.

“Nuk e di kur ata do ta lajmërojnë ndarjen, apo të thonë se pse janë martuar në radhë të parë, kur janë ndarë kaq herët”, ka thënë një burim për gazetën.

Gazeta shkruan se ata nuk janë së bashku që një muaj, që kurse Kim është duke qëndruar në Nju Jork dhe ajo po qëndron në një dhomë hoteli, ku nuk e lejon Krisin që ta vizitojë atë.

Ka disa pista të thashethemeve për ndarjen e qiftit që është martuar para pak mujash. Njëra nga to është publikimi i një video sexi e Kardishanit, ndërsa varianti tjetër, është mospërshtatje e çiftit.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Përfundon lidhja martesore e Kardashianit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum