www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 25 milion bletë marrin arratinë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: 25 milion bletë marrin arratinë   Sat Oct 29, 2011 5:45 pmZakonisht trembemi edhe nga një bletë e vetme. Çfarë mendoni sikur shumë pranë të keni 25 milion të tilla? Kjo ka ndodhur në SHBA pasi një kamion në të cilin ndodheshin 25 milionë bletë u rrëzua duke bërë që bletët të marrin arratinë. Ministria e Bujqësisë po punon në një plan për kapjen e tyre.

Ndërsa mediat amerikane shkruajnë se bletët pas aksidentit thumbuan disa njerëz, përfshirë një shofer dhe gruan e tij e cila gjendej me të në makinë. Ata dy u dërguan në spitalin lokal për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore transmeton Albeu.

Autoritetet kanë këshilluar shoferët që në pjesën e rrugës ku ndodhi aksidenti të vozitin me xhama të mbyllur në mënyrë që të shmangin ndonjë pickim blete.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

25 milion bletë marrin arratinë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum