www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MovieClips: Të gjitha pjesët e filmave në një vend

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: MovieClips: Të gjitha pjesët e filmave në një vend   Sat Dec 05, 2009 9:32 pm
Gjatë kësaj jave ka filluar puna testuese e një shërbimi bukur interesant online. Në adresën Movieclips.com do të mund të gjeni një numër të madh të pjesëve të filmave të njohur hollivudian.
Movieclips.com nuk ofron filmat komplet, mirëpo ekskluzivisht pjesët më të mira të tyre. Qëllimi i shërbimit është që t’u ofrojë shfrytëzuesve shfletim të thjesht të momenteve më të mira të filmave të rinj dhe atyre legjendarë, të cilët ndryshe përmenden kur përshkruhet një film i caktuar.

Edhe pse është në fazën e vet testuese të punës, Movieclips.com qysh tani ofron mjaft: veç vet shfletimit të pjesëve të filmave sipas parametrave të shumtë – zhanrit, aktorëve, titullit të filmit dhe të ngjashme, ai ofron edhe mundësinë e komentimit të tyre, transferimit në rrjete shoqërore, blerjes së filmit dhe shumë gjëra tjera.

Aktualisht në dispozicion janë rreth 12.000 pjesë filmash nga gjashtë studio hollivudiane - 20th Century Fox, Metro-Goldwyn-Mayer, Paramount, Sony Pictures, Universal Pictures e Warner Bros. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

MovieClips: Të gjitha pjesët e filmave në një vend

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum