www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kim Kardashian në lidhje me Kanye West?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lambiano
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 362
Data regjis. : 08/12/2011
Location : Earth

MesazhTitulli: Kim Kardashian në lidhje me Kanye West?    Sun Dec 18, 2011 10:16 pm

Janë ringjallur spekulimet për një romancë mes superyllit Kim Kardashian dhe reperit Kanye West, pasi New York Daily News raporton se yjet janë parë së bashku në after-party të një koncerti të Jay-Z dhe Kanye West në Beverly Hills.

Sipas të pranishmëve në këtë after-party, Kim dhe Kanye ishin aq të afërt njëri me tjetrin sa që reperi vazhdimisht e përcillte situatën për të gjetur një moment të lirë që ta puthte bukuroshen.

“Mendoj se ai po vdiste për ta puthur atë, por kishte shumë njerëz. Ai nuk dëshiron që lidhja të zbulohet”, theksoi një burim.

~lambiano~
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kim Kardashian në lidhje me Kanye West?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum