www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Wed Oct 28, 2009 5:28 am

First topic message reminder :

*Shpreje qe fillojne me fjalen Te DuA*

Shpreheje me fjalen Te DuA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Thu Nov 26, 2009 6:23 am

te te dua dhe te dua deri sa te vedes se ti je permua nje engjull
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
geliii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 3160
Data regjis. : 30/09/2009

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Thu Nov 26, 2009 8:27 am

Te Duaaaaaaaaaaa kop kop kop

_________________________________________________________________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Thu Nov 26, 2009 8:29 am

te duaa per gjithmon

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

<marquee bgcolor=orange> Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz</marquee>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Thu Nov 26, 2009 8:43 am

te dua ty sepse me don
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Thu Nov 26, 2009 10:52 am

Të dua të pres pa ty nuk vdes me yjet e natës ty të përshëndes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Thu Nov 26, 2009 1:07 pm

Të dua dhe do te dua pergjithmon...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Fri Nov 27, 2009 4:39 am

TE DUA TE DUA SE PATY NUKE SHO DRIT DOTT SE PER TY VUAJE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Wed Oct 27, 2010 7:55 am

te dua edhe pik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geliii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 3160
Data regjis. : 30/09/2009

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Thu Oct 28, 2010 5:47 am

Te Dua me shum se gjithqka

_________________________________________________________________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Thu Oct 28, 2010 5:49 am

Te dua ma shum se qe mendon ti

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

<marquee bgcolor=orange> Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz</marquee>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Thu Oct 28, 2010 6:38 am

Te duaa tash me e dine edhe ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Thu Oct 28, 2010 6:43 am

te dua ma shum se ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Thu Oct 28, 2010 6:44 am

te dua shumm ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Wed Nov 03, 2010 10:01 pm

Te dua ne qdo moment te jetes sime

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Sat Nov 06, 2010 6:51 am

te dua deri kur ti mbyll syt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Sat Nov 06, 2010 7:13 am

te dua tash,nuk di cka ndodh me vone
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Sat Nov 06, 2010 11:38 pm

TE DUA...me gjithe forcen qe kam
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
geliii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 3160
Data regjis. : 30/09/2009

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Mon Nov 08, 2010 7:44 am

TeDua me Shpirttttt

_________________________________________________________________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Tue Nov 16, 2010 7:19 pm

TE DUA....Pa genjeshtra dhe mashtrime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Sun Dec 12, 2010 8:29 am

Te dua ty, por nuk mjafton... vetem nje here kur me shikon....... te dua ty po me mire shko... kam vec nje jete do jetoj......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Llapjanka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 926
Data regjis. : 08/12/2010
Location : ИЄ ˩˩ΔƤ

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Sun Dec 12, 2010 9:11 am

te dua shum dhe te lutem qe te mos dyshosh ne dashurin time kurr qe kam per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   Sat Dec 25, 2010 12:20 pm

te dua edhe ateher kur se meriton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Shprehje që fillojnë me fjalën "Te dua"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum