www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfar do bënit në këto momente sikur të kishit atë qe doni pran vetes?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Cfar do bënit në këto momente sikur të kishit atë qe doni pran vetes?   Wed Oct 28, 2009 5:29 am

Cfar do benit ne keto momente sikur te kishit at qe doni pran vetes?


Cfar do benit ne keto momente sikur te kishit pran at qe doni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cfar do bënit në këto momente sikur të kishit atë qe doni pran vetes?   Mon Nov 02, 2009 4:47 am

cfra kisha ba aa ... kishte mjaftu vetem ta ndjeja lekuren tij afer meje ta shikoja pa nderpre derisa te kisha fjet ne krahror te tijna :oops: :oops:


mos shkretova Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Cfar do bënit në këto momente sikur të kishit atë qe doni pran vetes?   Thu Nov 05, 2009 8:12 pm

qfare vet te thoja adin se sa te dua loqki se paty nuke po mudem

te jetoj se ne zemern tim shum malla pok qe te kam afer mej tane jett

dhe te dua ..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Cfar do bënit në këto momente sikur të kishit atë qe doni pran vetes?   Sat Aug 21, 2010 8:40 am

uff edhe po vet aaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Cfar do bënit në këto momente sikur të kishit atë qe doni pran vetes?   Sat Aug 21, 2010 8:42 am

Sdi ndoshta edhe me vdek pran saj ka kuptim :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Cfar do bënit në këto momente sikur të kishit atë qe doni pran vetes?   Sat Aug 21, 2010 8:44 am

mire do te kalonim,sekretet nuk po i japim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar do bënit në këto momente sikur të kishit atë qe doni pran vetes?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cfar do bënit në këto momente sikur të kishit atë qe doni pran vetes?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum