www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sarah Jessica Parker, nënë me gjysmë orari

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: Sarah Jessica Parker, nënë me gjysmë orari   Sun Dec 06, 2009 7:20 am

Sarah Jessica Parker, nënë me gjysmë orari 


Është e lodhshme të jesh nënë e njëkohësisht të kesh shume obligime të tjera.
Edhe divat e Hollywoodit dëshirojnë të kalojnë sa më shumë kohë me fëmijët, por ja që u duhet të punojnë fort.
Sarah Jessica Parker, në një intervistë për revistën "Glamour", edicioni amerikan, thotë se ka mundur të jetë nënë part time për binjakët e saj Tabitha e Marion.
Aktores i është dashur të nisë xhirimet e "Sex and The City" dhe kjo i ka marrë të gjithë kohën e mundshme.
"Është një konflikt i madh ky, pasi duhet të punoj fort, ama dua të rri edhe me fëmijët e mi. Por jam me fat, sepse ato kanë një dado që kujdeset shumë dhe që më bën mua të jem e qetë. Sfida ime është të jem nënë e mirë dhe aktore në të njëjtën kohë, por është shumë e vështirë", thotë Sarah.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Sarah Jessica Parker, nënë me gjysmë orari

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum