www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për egzon....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni për egzon....   Wed Oct 28, 2009 6:28 am

First topic message reminder :

jipni mendimet tuaja...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Jan 18, 2010 4:56 am

nuk e njoh ama pe pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Jan 18, 2010 6:18 am

egzoni shum xhuloz asht dhe shum kma ka ianti se une nuk jam xhulosk si ky haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Jan 18, 2010 8:49 pm

Tybestikfa xhulozk ..ma kalon tybe

P.s Flm Tjerve ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Fri Apr 16, 2010 11:56 pm

Egzoni eshte njeri i vleres,njeri i dituris,njeri i dijes,njeri me nje karakter te fort,i zgjuar,komunikativ,i qete,ku te cilin une e admiroj shume
SHUME REESPEKTE PER TY EGZONI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Apr 19, 2010 10:01 pm

Ahh Bukuri Falemnderit per Respekt e Fjalt e mira.. Puthje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Apr 19, 2010 10:36 pm

Hiq smendoj sen ,kur ta shoh m bjen ndermend se ka Egzon dikund hauhauahuah :P.
Dhe mendoj se osht i talentuar i sjellshem veq kapak i ngutshem edhe mendjemadh hahaah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Joniii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1230
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 22
Location : As N'tok As N'qiell

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Apr 19, 2010 11:36 pm

Ohh Per Kueshen a Shum i Miir o Edhe Qok e Koom Heheehhehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Tue Apr 20, 2010 2:03 am

lola Edhe kritikat pranohen ti haha

Kuesh Puqq Flm shum Per mendim ..


Edituar për herë të fundit nga Egzon`k në Thu Nov 04, 2010 10:21 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Tue Apr 20, 2010 7:41 am

xhulooz , xhulozz,xhulozz .................kuku ka mem myt tash e hajt haahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Tue Apr 20, 2010 7:55 am

PER EGZONIN AA SHTRIGANII MA I MADH NE FORUM OH HEHEHE
DJAL MA I MIR SUN GJONN EDHE SHUMM OHH HAJGAREGJII THJESHT SA HER TE HINN KY KNAQNA ME TOO TU KKESHH HEHEHEHEHEH I SJELLSHHEM , I MENQUR SA DUUSH HEHEHE DJAL SI KY NANA SBONN MOO HEHE

BUKUROOSH BREE

KISS BIIRO..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Apr 21, 2010 12:36 am

Hee Xhulozk fol fooolToLee Kuss Edhe ty ..flm


Edituar për herë të fundit nga Egzon`k në Thu Nov 04, 2010 10:22 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Thu Apr 22, 2010 6:09 am

Egzoni eshte
Engjell kur flen
Engjell kur zgjohet
Engjell kurr rrin ulur
Engjell kur ngrihet ne kemb
Engjell kur flet
Engjell kur hesht
Engjell kur buzqesh
Engjell kur shikon
Engjell kur ec
Engjell kur shkon :haha: :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Fri Apr 23, 2010 2:36 am

qee de , thash edhe une me shkru diqka hahahahah sban me lan pa me jep mendimin .....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Thu May 06, 2010 6:00 pm


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
chu chu
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 615
Data regjis. : 30/04/2010
Location : LARG NGA KTU

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Thu May 06, 2010 6:16 pm

[url=
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Thu May 06, 2010 10:49 pm

Djal i mir i shpis mir a hahahaa ..flm prej dyjave =)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Sun May 09, 2010 8:32 pm

Egzoni ashte djalosh e qmoj shum ashte njeri i mir dhe i matur gje qe nuk kam vrtje respekt per ty i nderuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Sun May 09, 2010 8:35 pm

Falemnderit leoo ..Respekt Gjithashtu edhe per ty Jaro =)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Jun 21, 2010 4:03 am

shum menen e madhe uffffff
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Jun 21, 2010 5:25 am

met pas porosittt sja kishe then qat fjall hahaha jake qelluee brehh hahaha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Fri Jun 25, 2010 5:59 pm

Djal i mir osht ;)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Fri Jul 30, 2010 12:35 am

Shok ma i mirrriiii :*:* teper i repektushem:D mpuuuq xogi :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Aug 04, 2010 1:04 am

yllkaa shkruajti:
shum menen e madhe uffffff


Kshire kta menen e madheee ... ew
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Aug 04, 2010 1:04 am

bRuNneta shkruajti:
met pas porosittt sja kishe then qat fjall hahaha jake qelluee brehh hahahaIch glaub's nicht ..edhe ti pom thu a?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Aug 04, 2010 1:06 am

lola shkruajti:
Djal i mir osht ;)Lola ta boj ni shej dikun se na dy shum kontra jem diqysh sna ka shku muhabeti kurr per dore .. =P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për egzon....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum