www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për egzon....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni për egzon....   Wed Oct 28, 2009 6:28 am

First topic message reminder :

jipni mendimet tuaja...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Aug 04, 2010 1:07 am

Linna shkruajti:
Shok ma i mirrriiii :*:* teper i repektushem:D mpuuuq xogi :)Edhe ti je shoqja ma e mira ..my little little little angel me bejbi fejs =P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Aug 04, 2010 1:13 am

mpuuq maj xogi :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Aug 04, 2010 1:15 am

t'dua :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Aug 04, 2010 1:16 am

mee2 :P ku mshefesh ti mole
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
princi
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 576
Data regjis. : 08/05/2010
Location : gjermani

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Aug 04, 2010 1:16 am

kam respekt edhe pse nuk e njo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Aug 04, 2010 1:18 am

Edhe une kom respekt per ty princi edhe pse spot njoh....Spi njoh shumicen do t'ri =) .. linn mshefna en msn =P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Aug 04, 2010 1:20 am

xog hahhaa mshefu mshefu veq une tgjej :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Thu Aug 05, 2010 6:45 am

Djal trim legjendar qdo kund i par
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Thu Sep 02, 2010 8:53 pm

Oh flm luan mafia me dy alltia =D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Thu Sep 02, 2010 11:48 pm

superior
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Sat Sep 18, 2010 7:30 am

mendoj se ish shku en Diaspor ky njani hahhahaha nashta fiton pak evraa e kthehet prap hahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Tue Sep 21, 2010 5:39 am

Eh eh n'kosov ska sen qy=d


Edituar për herë të fundit nga Egzon`k në Thu Nov 04, 2010 10:26 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Oct 13, 2010 6:48 pm

djal i mir osht egzoni shum


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Oct 13, 2010 7:01 pm

Egzoni eshte djali ma problematik din me sjell rroten mir haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Oct 13, 2010 9:09 pm

Hhahah Malsor flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Oct 25, 2010 2:46 am

valla sipas postimeve doket djal pa sherrr:P

ta jap doren se ja ke kalu krejtve djemve per respekt xD per mendimin tem normal (A)
per bukuri mos tfolmi se je paparapar :PKOMPLIMENTE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Oct 25, 2010 2:50 am

Nuk osht Egzoni me krejt njejt ..ti e meriton =) ..edhe mos mu bon sentimentale se tkallxova qe une jom i ndishem ..puqq =D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Oct 25, 2010 2:59 am

hihi akej dj-tiesto :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Wed Oct 27, 2010 2:56 am

Egzoni per mua qe djal i sjellshem..i matur..i zgjuar...njekohesisht dhe i dashurar qmendurisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Fri Oct 29, 2010 2:01 am

Zbulusja shkruajti:
Egzoni per mua qe djal i sjellshem..i matur..i zgjuar...njekohesisht dhe i dashurar qmendurisht
:O:O ..Kush t'tha ty i dashuruar qmendurisht :O:O
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Fri Oct 29, 2010 11:22 pm

o Egzoni k'te e kam zbuluar tek ty qe moti hahahaha...Dije mire une jam zbuluese...zbuloj gjitha gjerat per i sekond
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Sat Oct 30, 2010 2:51 am

djal i mir veq po mungon kaniher nforum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Sun Oct 31, 2010 4:17 am

Zbulusja shkruajti:
o Egzoni k'te e kam zbuluar tek ty qe moti hahahaha...Dije mire une jam zbuluese...zbuloj gjitha gjerat per i sekond


Paj ti ndoshta mundesh me kon Zbuluse amo qetu nuk ja ke vrejt hiq haha ...ani ani ky osht mendimi yt veq deshta met thon ndoshta ish- i dashuruar se moti sjom dashuru kom harru bile qysh osht =D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Sun Oct 31, 2010 4:19 am

osa001 shkruajti:
djal i mir veq po mungon kaniher nforum

Psha bacen jo prej qefit baca os po boll po mundona me kon aktiv =d flm prej teje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   Mon Nov 01, 2010 6:32 am

Egzon`k shkruajti:
Zbulusja shkruajti:
o Egzoni k'te e kam zbuluar tek ty qe moti hahahaha...Dije mire une jam zbuluese...zbuloj gjitha gjerat per i sekond


Paj ti ndoshta mundesh me kon Zbuluse amo qetu nuk ja ke vrejt hiq haha ...ani ani ky osht mendimi yt veq deshta met thon ndoshta ish- i dashuruar se moti sjom dashuru kom harru bile qysh osht =D
E di mor Egzon qe keni qene i dashurar...Une jam anare e vjeter k'tu menoj ne k'te forum
Dhe nese vertet ke harruar te dashurohesh atehere gjeje nje tjeter dhe prap do mesosh te dashurosh hahahahaha....T'pershendet ARIEL....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për egzon....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për egzon....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum