www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Joana konkurron për “Miss Glob 2009”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: Joana konkurron për “Miss Glob 2009”   Sun Dec 06, 2009 7:24 am

Joana konkurron për “Miss Glob 2009” 


Tiranë- Ndërsa të gjithë e njohin si këngëtare, pak njerëz mbajnë mend që dikur Joana konkurronte për kurorën e Miss Shqipërisë. Pas 11 vjetësh, ajo ka vendosur t’u rikthehet sërish evenimenteve të bukurisë. “Bluetooth” ka zbuluar në numrin e së shtunës se Joana do të marrë pjesë në “Misses Globe 2009”, që organizohet më 13 dhjetor në Sllovaki. Joana është përzgjedhur për të përfaqësuar Shqipërinë. E vetmja shqiptare që ka marrë pjesë në këtë konkurs ka qenë Valbona Selimllari, e cila rrëmbeu edhe kurorën e këtij Miss-i gati 10 vjet më parë. Në këtë konkurs, vajzat duhet të jenë mbi moshën 24 vjeçe dhe vijnë përgjithësisht pas pjesëmarrjeve në Miss. A do të arrijë edhe Joana të rrëmbejë kurrorën e këtij eventi? 

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Joana konkurron për “Miss Glob 2009”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum