www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Dreqjaaa?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Wed Dec 09, 2009 9:33 am

Cfar mendoni per dreqen...

Dreqja eshte shoqe shum e mir, ban hajgare ku duhet, pergjigjet me seriozitet aty ku duhet...Kur foli me ktu kurr s'merzitem gjith me dispoonon...Eshte e shoqerueshme shumm....E sjellshme, dhe jo s'eshte dreqe po melaqee...eshte shum e mir...Dhe kur e ka dike shoqe e ka me zemer...Kjo vlen shum...Mpuqqq te pershendes shumm ylleee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Wed Dec 09, 2009 9:35 am

aj edhe vet niku i saj po kallxon qe dreq bre:P sadhsdashuad veq rrespekt per kta:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Wed Dec 09, 2009 9:48 am

Dreqja eshte nje vajz shum e dashur e sjellshme me pelqen humori saj jam cdoher e disponuar kur flas me te, thjesht gjitha te mirat i ka......respekt per ty motrushe vazhdo keshtu je shum e dashur kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Wed Dec 09, 2009 7:28 pm

nuk e njoh mir por me duket se asht nji vajz e sjellshme dhe e shorushme me te gjith respekt per ty Dreqja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Thu Dec 10, 2009 6:43 pm

Dreq mooo... Knaqet tuj kesh tan diten e lume hauhauhauau


Qik shum e mire, argetuese e kendshme

Veq vazhdo kshtu sis haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Fri Dec 11, 2009 10:49 am

te dreqjaaa qe me knaqeee kure te qeshhhh dhe eshtt shum esellshem ekam loqkiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sat Dec 12, 2009 1:24 am

DioRa shkruajti:
Cfar mendoni per dreqen...

Dreqja eshte shoqe shum e mir, ban hajgare ku duhet, pergjigjet me seriozitet aty ku duhet...Kur foli me ktu kurr s'merzitem gjith me dispoonon...Eshte e shoqerueshme shumm....E sjellshme, dhe jo s'eshte dreqe po melaqee...eshte shum e mir...Dhe kur e ka dike shoqe e ka me zemer...Kjo vlen shum...Mpuqqq te pershendes shumm ylleee


flm shum syne per kto fjal..e njejta gje vlen edhe per ty se te kam motrushe ty..kisss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sat Dec 12, 2009 1:26 am

!Belt1-Pr!. shkruajti:
aj edhe vet niku i saj po kallxon qe dreq bre:P sadhsdashuad veq rrespekt per kta:D

respekt edhe per ty i nderuar si dhe per te gjith antaret e forumit..ju dua qe te gjitheve

edhe pse nickun e kam dreqja ..mendoj se ne realitet jam melaqe dhe se ju dua te gjitheve kisssss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sat Dec 12, 2009 1:27 am

Alba shkruajti:
Dreqja eshte nje vajz shum e dashur e sjellshme me pelqen humori saj jam cdoher e disponuar kur flas me te, thjesht gjitha te mirat i ka......respekt per ty motrushe vazhdo keshtu je shum e dashur kiss

qashtu siss edhe un kur te flas me ty ma bon diten nje sahat qysh thojn

te kam motrushe dhe flm shum per keto fjal te mira..kisss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sat Dec 12, 2009 1:29 am

eshttt nje vajezz ekenshem shum e sellshm dhe zerin eka shum te eble te dua loqki

kiss eki nga lumiii syn jot


Edituar për herë të fundit nga dj-lumii në Sat Dec 12, 2009 1:31 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sat Dec 12, 2009 1:29 am

Kesulkuqe shkruajti:
Dreq mooo... Knaqet tuj kesh tan diten e lume hauhauhauau


Qik shum e mire, argetuese e kendshme

Veq vazhdo kshtu sis haha

siss thojn ni fjal aj qe qeshet shum plaket me pak hehhehe..e keshtu qe pa vend nuk qeshem .
po ku mos me qesh bre ktu njeri nen shoqerin e juaj..me tu knaq zemra ne ket forum kaq te mrekullueshem me nje shoqeri prefekte siq je ti kuesulkuqe dhe tjert antar..per te cilet nuk kam asnje fjal te keqe veq kompliment..sepse ja vleni me fol mir per juve..sidoqoft ju falemnderit shum per keto fjal kaq te mira..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sat Dec 12, 2009 1:30 am

dj-lumii shkruajti:
eshttt nje vajezz ekenshem shum e selshm dhe zerin eka shum te eble te dua loqki

kiss eki nga lumiii syn jot

flm syn per keto fjal gjithashtu edhe un ty kisssssssss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sat Dec 12, 2009 1:31 am

dj-lumii shkruajti:
te dreqjaaa qe me knaqeee kure te qeshhhh dhe eshtt shum esellshem ekam loqkiii

edhe tiu mua me kenaq heheheh kur spo e kuptoj qka po me shkruan e tani po ma kthen me hehehehehe hahaha..syn te kam ..kissssss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sat Dec 12, 2009 1:37 am

EKAM SI LOQKI TE ZEMRESSS KISSS ELI LOQKI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sat Dec 12, 2009 1:39 am

hehehe flm lumii per keto fjal edhe ti nje kiss nga un..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sat Dec 12, 2009 1:46 am

Mendoj se asht nji vajz shum e shoqerushme dhe e afert me te gjith edhe intelegjente kan respekt per ty dreqja suksese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sat Dec 12, 2009 9:59 am

leooooo shkruajti:
Mendoj se asht nji vajz shum e shoqerushme dhe e afert me te gjith edhe intelegjente kan respekt per ty dreqja suksese

flm shum leoooo per keto fjal..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Tue Dec 15, 2009 11:45 pm

Nje Vajzz ..Shumee ee Kendshmee..sHumm e shoqerushmee..Veq VazhdOo..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Wed Dec 16, 2009 12:38 am

Shum vajz e sjelshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Thu Dec 17, 2009 12:56 am_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Fri Dec 18, 2009 2:53 am

SHU AKTIVE NE FORUM SHUM E DASHURUNE NE KET DJALIN E MIR EDHE DREQE MA QY
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Fri Dec 18, 2009 7:20 pm

eshtttt jettt kejttt dreqaj kisss eki loqki
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sat Dec 19, 2009 8:07 am

Esht krejt loqk.. E shoqruar ne maksimum.. E kendshme.. yll krejt.. Mpuq Sis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sat Dec 19, 2009 10:34 am

ekam si loqki eshte engjull
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   Sun Dec 20, 2009 1:48 am

Si dreqja mooo,me ben me qesh me postime ..por edhe pak provokative osht hahahahah ;) ...e din kjo psee hahahaaa

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqjaaa?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Dreqjaaa?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum