www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bukuria e yjeve 'binjake'

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: Bukuria e yjeve 'binjake'   Fri Dec 11, 2009 8:35 pm

Bukuria e yjeve 'binjake' 

 


Vijnë nga prindër dhe jetë të ndryshme, po bëjnë të njëjtën karrierë dhe kanë ngjashmëri të madhe mes tyre.
Bëhet fjalë për yjet e kinemasë botërore dhe tiparet thuajse të njëjta të tyre edhe pse nuk kanë lidhje gjaku.
Ata tërheqin miliona fansa nëpërmjet bukurisë, talentit dhe veç famës dhe pasurisë duken si sozite e njëri-tjetrit.
Shihni VIP-at qe ngjajnë më shumë mes tyre...

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Bukuria e yjeve 'binjake'

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum