www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fox fjaloset me të dashurin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Fox fjaloset me të dashurin   Sat Dec 12, 2009 7:29 pmMegan Fox dhe i dashuri i saj i kohëpaskohshëm Brian Austin Green raportohet se janë fjalosur se ku do t’i kalojnë Krishtlindjet.
Aktorja e filmit “Transformers”, e cila është në lidhje me Brian Austin Green që nga viti 2003, me ndarje të herpashershme, sërish është përplasur me aktorin.

“Në fakt, Megan dëshironte që gjithçka të shkojë sipas planit të saj, me Brian që do ta shoqëronte atë dhe miqtë e saj dhe familjen gjatë festave, por Brian nuk dëshiron”.

“Ai është besnik ndaj familjes së tij dhe ata duhej të bënin njërën prej këtyre zgjidhjeve. E gjitha përfundoi me fjalosje, që do të thotë se ata mbase nuk do të qëndrojnë së bashku gjatë Krishtlindjeve”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fox fjaloset me të dashurin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum