www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Tue Nov 03, 2009 11:27 pm

First topic message reminder :

tradhetia eshte ma e rende me ta kthy shpinen e dashra a i dashri a plumbi eshte ma i rende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Sat Jan 16, 2010 6:46 pm

trathetijaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
>blerim<
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 459
Data regjis. : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Sun Jan 17, 2010 7:02 am

me kqyr mir te dyja jan te renda por njeriu i perballon gjithqka ama tradhtija me duket ma erend
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Wed Jan 20, 2010 11:54 am

qqeqeqe po far tradhtije bre nje sen qe kalohet PLUMB terrt ma nuk qohesh definitivishte PLUMBI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Fri Jan 22, 2010 2:54 am

plumbi eshte me i rende tardhtin e perballoj me leht gagaagagag po foli kur uen te tradhtoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Fri Jan 22, 2010 3:09 am

Plumbi more se te len sakat, tradhtia kalon ihaaaaa cfar krahasimi pahhhhhhhhh :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Wed Feb 03, 2010 3:43 am

tradhètia èshtè mè e rènd pèr dhimbje shpirtèrore

a plumbi pèr dhimbje trupèrore

nuck kam provuarè as njèrèn gjerè sott

shpresoj kurr por sipas meje prap se prap plumbi mè i rènd hauahuahauhauahauahauh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Sun Feb 07, 2010 4:49 pm

Tradhtia mundet me qen me redne se plumbi , sepse plumbi me te rroke mire te mbyt dhe sndjen asgje kurse nga tardhtija je qdo here me zemer te plasur . Mirpo mvaret edhe nga personat si i perballojn keto gjera tardhtien dhe plumbin de hehehehhee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ANTISTRES
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 42
Data regjis. : 07/02/2010

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Sun Feb 07, 2010 5:02 pm

PLumBi Te mERr e Nga Kjo BoT te hek ..
TRAdhTia MBEt PLAG e PRANushme ne JET .
PSe Ti po TRAdhTon Se e NDJEn NEVOj ..
Pa MARr PARA Sysh se a e Ben PEr InaT a po CKA ..
TRAdhTia Esht Shum e REnD ma e RenD se PLumi vALLa .
Se me fOL PAk ma FReee ...
PLumi te MERr Te REhaTOn TRADhTia EshT dicKa qe sKE neVoj me bo ..
Se me At Sen TREGon se Njeriun e ZEmREs TenDe MunDET Dikush Te ZEVEndSOn ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   Mon May 31, 2010 8:38 pm

Tradhtia valla se tradhtia asht shum ma e keqe se plumbi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Më i rëndë eshte plumbi a tradhëtia?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum