www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SMS dashurie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:21 pm

Ketu do shkruajm , sms(poezit) dashurie te cilat neve na pelqejn , nuk do te thot qe i kemi bere ne apo jo me rendesi te shkruajm sms interesante!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:21 pm

Policia ben te ditur se personi qe e merr ket sms eshte ne kerkim .
Ku akuzohet se ka rrembyer zemren time .. por policia shton gjithashtu se mund ta mbaj sa te don por mos ta lendoj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:21 pm

Gjithe naten eci , vrapoj ne enderra ne mengjes nuk me dhembin kembët por Zemra..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:21 pm

Nëse flej, do të ëndërroj. Nëse zgjohem, do të shoh. Por, nëse te shoh, do të dashurohem. Të lutem tregomë qka te bëj me veten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:21 pm

Mos valle te prisha gjumin..ndofta me enderroje duke u shetit livadheve te lulezuara dore per dore...mos me enderrove duke ngarend te gjeje nje lule me te bukur... jo zemer jo..ti je lulja ime qe i fute rrenjet thelle ne skasin time zemer..per te mos u vyshke kure...Te dua shpirte....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:22 pm

Glaube an Liebe, Wunder und Glück, schaue nach vorn und nie zurück ! Tu was du willst und steh dazu, denn dieses Leben lebst nur du!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:22 pm

E KAM NJE DESHIR O SA SHUM E THJESHTE ..... ME TI PUC BUZET TJETER SKISHA DESHTE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:22 pm

NJE AKULL I FORTE BUZET MI KA NGRI VETEM PUTHJA JOTE MUNDET ME MI SHKRI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:23 pm

Kete sms nese me don e lexon
Nese se lexon nuk me don
Nese e fshin me dashuron
Nese ma kthen vuan per mua
Nese nuk ma kthen nuk mundesh pa mua....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:23 pm

Hape zemren dhe vajto,
Hape dritaren dhe shiqo .
Hape letren dhe lexo.
T ekam ne zemer mos Harooo!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:23 pm

Do behem timon te me shtrengojne duart e tua
Do behem fllad pranvere te ledhatoj floket e tua
Do behem uje burimi te te laj syt e zeze
Do behem filxhan kafeje te te puth cdo mengjes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:23 pm

Nata i mori dites diellin
Dita pa drite u erresua
Kjo ishte shenja prej diellit
Per dashurine qe u shua..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:23 pm

Me diellin te dergoj buzeqeshje
Me shiun te dergoj lot
Me dallgen te dergoj perkedhelje
Me eren ato qe s'ti thashe dot.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:24 pm

Jetoj dhe pse larg te kam
Shpresoj dhe pse shpres nuk kam
Enderroj dhe pse endrrat mi more ti
Te dua dhe pse s'me do ti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:24 pm

Ne zemer te lash te hyje
Si mbret ne nje kala
Une u bera sherbetorja
Per ty beja gjithcka
Jo,ne zemren time
S'do marresh me jete
Qe sot e tutje
"Mbreteresh do behem vete"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:24 pm

E shuajta diellin
Se ai se ngrohu dashurin tone
E braktisa jeten
Se ti nuk ishe i imi pergjithmone
Zhduka boten qe ne na ndau
E theva zemren qe per ty qau.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:24 pm

Ne u ndame si dy lot
lot te akullt une dhe ti
dhe kur dielli deshi te na ngrohe
cuditerisht ngriu dhe ai..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:24 pm

Te mendoj se me shtyn e kaluara..
Te dua me thote zemra...
Te me duash nuk te detyroj..
Me duaj nese e meritoj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:24 pm

Nje puthje te kerkova
dhe nje betim ajo deshi
u betova per qiellin
dhe ajo buzeqeshi
U betova per malin
eshte i madh me tha
u betova per detin
eshte i thelle sa ska
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:25 pm

L-otet me rrjedhin e zemra me coptohet
A-ndaj te kaluearen qe tani harroje
M-e fjalen e fundit per ty po e shkruaj
T-e them lamtumir edhe ti me thuaj
U-ra kaluese doo te jet e ardhmja ime
M-e tjetren qe shkoj te uroj gezime
I-lumtur te jesh ne qdo hap te jetes
R-uaje kujtimin ton deri ne oret e vdekjes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:25 pm

Une s`dashurova syte e tu
floket, apo..... trupin tend
Une dashurova dashurine qe thelle ne shpirt u ngul
si gjemb....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:25 pm

Ti nuk e di boten time e s'ke per ta ditur kurre.
sa her me shkakton dhimbje mes nesh i ngritur ky mur.
Ti s'do te hysh brenda meje, mbase per gjithcka je penduar
t'i s'qesh me si dikur mos ndoshta me ke harruar?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:26 pm

...MORA CELSIN E PASURIS
HAPA DEREN E DASHURIS
ATY KISHTE AR DHE ARGJEND
POR UN ZGJODHA
SHPIRTIN TEND...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:26 pm

KUR TE VENDOSESH TE ME VRASESH
MOS MER THIK OSE PISTOLET
ME THUAJ STE DUA
DHE ZEMRA DO TE PUSHOJ VET..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   Sun Dec 13, 2009 9:26 pm

vere veshin ne zemren time
dhe degjoje me kujdes
aty eshte regjistruar
"MOS ME LER SE DO TE VDES".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

SMS dashurie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum