www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Louis Vuitton “pushon” diven Madonna

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Louis Vuitton “pushon” diven Madonna   Mon Dec 14, 2009 10:42 pm


Dalangadale mosha po e tradheton mbretereshen e muzikes pop, Madonna.

Ajo nuk eshte me figura e "material girl" te Louis Vuitton. Kompania franceze nenshkroi nje kontrate prej 6.5 milione sterlinash ne vitin 2008, nje shifer e majme qe do ta kishte zili edhe Kate Moss, modelja me e paguar ne bote.

Sipas shtypit anglez, kontrata parashikonte qe Madonna te sfilonte edhe ne koleksionin pranvere-vere 2009, por nje gje e tille nuk ndodhi. Shtepia franceze vendosi ta zevendesoje kengetraren 51 vjecare me 25 vjecaren Lara Stone, e dashura e re e David William.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Louis Vuitton “pushon” diven Madonna

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum