www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 J-Lo ndjehet sikur e diplomuar në muzikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: J-Lo ndjehet sikur e diplomuar në muzikë   Thu Dec 24, 2009 6:20 amJennifer Lopez thotë se të këndojë këngën e Barbra Streisand, “My Man”, në ditëlindjen e 40-të të burrit të saj Marc Anthony, e ka bërë atë të ndjehet sikur përfundimisht ‘ka diplomuar’ si këngëtare.
Këngëtarja dhe aktorja thotë se ajo ishte nervoze kur ia këndoi këngën “My Man” burrit të saj, por e ka ditur se ka nevojë ta bëjë këtë për të dëshmuar aftësitë e saj.

“Këndova një këngë për Marc në ditëlindje, për ditëlindjen e 40-të të tij, të quajtur ‘My Man’, që është një këngë e vjetër e Barbra Streisand. Kur e këndova, e dini, ajo është idhull imi. Thash, ‘nuk mund të besoj se po përpiqem ta këndoj Barbra Streisand’. Por e këndova dhe po thuajse sikur diplomova, më kuptoni çfarë them?”, ka thënë J-Lo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

J-Lo ndjehet sikur e diplomuar në muzikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum