www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Thu Nov 05, 2009 11:33 pm

Meshkujt nuk e flasin ate qe ndjejne!

sa evertet eshte kjo jepni mendimet tuaja...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Fri Nov 06, 2009 1:22 am

oj valla kurrr shumica po mendoj ,veq rrejn ahuahuahu

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Fri Nov 06, 2009 6:55 am

po po lola edhe neta e di qe shumica rrjen e pranoje edhe e pranojme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Fri Nov 06, 2009 7:04 am

phaa del nje qe rren e mer krejt ne qaf. po qfar bre djemt nuk din me rrejt mat mir ska

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Fri Nov 06, 2009 7:18 am

lamyyy shkruajti:
phaa del nje qe rren e mer krejt ne qaf. po qfar bre djemt nuk din me rrejt mat mir ska
never say never ...lexoheni more mir temen hahaha :lol: :lol: mso po duhet mejav shpjeguu hahahhaahha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Fri Nov 06, 2009 7:31 am

hmm nuk flasin ate qe ndjejn sepse frigohen prej juve qikav se nuk po ju besoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Sat Nov 07, 2009 9:34 pm

CeLuShi shkruajti:
hmm nuk flasin ate qe ndjejn sepse frigohen prej juve qikav se nuk po ju besoni
ndoshta keni humb besimin prandaj dhe keni firg aaa...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Thu Nov 12, 2009 10:31 pm

shumica djemve nuk e tregojn ate qe ndjejn ne ralitet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Thu Nov 26, 2009 12:57 am

ncuk ncuk ncuk....
Nuk rrejm po hesitojm ta thojm ate qe e ndjejem
Gjithmon kem nje frik ne zemer se mos po themi diqka gabim...
Dhe do ndodh diqka qe nuk kemi deshir te ndodh...
Nuk asht te rrena:$
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ANTISTRES
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 42
Data regjis. : 07/02/2010

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Sun Feb 07, 2010 5:18 pm

RREna i ka KEMBET e SHKURTa VASha i Ka fLOKt e GJATA ..
S`kam QARe pa u Que ne DEMOSTRATa nuk RREjn VEc QunaT RREjn Edhe VAJZAT ... DMth Qe mashKujT dhe FEMRAt jan iC okey Nga Ato Qe NDieIn Se Thon PSe nDoshta e PREsin Kohen e DuhuR e Kur Te Viee Kohaa SiPAs TyRe GjiThCKa fillon me u MByLL me At CKa ke Then ..
e jo me At CKa Thu MAs SEPse NdjenjaT Duhet me i ShPReh me i Hap PERsoniT qe Don e Mos me NGuRu as PAK PEr VETE se kam PRoBLEm me TREgu CKa NDiei E Boj me shum KNAQESI ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Sat May 29, 2010 3:30 am

po se ju vjen inati shtriganav me shpreh ata qe e kan ne zemer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rozana
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 188
Data regjis. : 22/06/2010

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Tue Jun 22, 2010 7:24 pm

Meshkuj jan ata te cilet e mbajn vetveten me shum se sa ne femrat edhe per ket arsye nuk e shprehin krejt qka ndjejn.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Sat Jun 26, 2010 11:07 pm

jo se ju vjen inati
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Sun Jun 27, 2010 1:35 am

une them se gjith djemt e flasin ate qe e ndjejn por ju femrat qe nuk na besoni eshte tjeter pune haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Sun Jun 27, 2010 8:42 pm

jo valla hiq janeta jeni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Wed Jun 30, 2010 2:49 am

un po flas per veten time dhe shumicen e djemve ne nuk rrejm ne ju duam dhe ua shprehim ate qe duhet haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Thu Jul 01, 2010 7:50 am

Pak me veshtire e kemi te flasim mendoj ne mashkujt se femrat eshte fjala per ndjenja apo jo mirpo me vepra mjafton qka bejm , keshtu jemi nga natyra nuk jemi krejtesisht te hapur ne disa gjera. Ne e kemi me veshtire dhe me kerkuar ndonje keshille sikur femrat , mirpo edhe nuk i bejem gjerat e vogla probleme te medha . Kjo eshte ajo ndoshat qe ne na bene te mos flasim , por edhe kur flasim shpesh nuk kuptohemi qka me bere hahahahaha Ok me te mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sergio
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 380
Data regjis. : 23/06/2010
Age : 27
Location : ...

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Fri Jul 02, 2010 8:37 pm

une qa kom ne zemer e thommm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Thu Oct 20, 2011 8:55 am

Une perveti kur e shoh femren qe menxi s'pret me i thon une diqka ose me ja nis une i pari , si thom per inati hahhaa

A kur t'osht njo pak ma e marrshme anej knej , ja thom . Shum i papritushem jom , Pak duhet me shtu plus se nuk ndjej shum P:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Thu Oct 20, 2011 10:51 am

une po ate qe ekam ne zemer jathem sps e dua me zemer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   Fri Jan 13, 2012 1:47 am

ahhaha far mendime keni more ju vajzat ja kerkah sjeni po mir bre po qysh po hin ne lidhje ateher nje djal me nje vajz ndoshta msiti i ka fajet po duhet ma ja than 1200 fjale se qka po ndjen e qysh e tek e anej e knej nejse nja 1000( jan rrena ) po me randsi qe din me pshtjell hahahaa

jo eshte nje gje te ne shqipet sepse po u llaskucave shum ndaj nje femne te thot leje se BAL ish anej knej po edhe nje femen nese llaskucavet shum thojm leje bre se ish hmhmmh

a pasha buk e kryp une e tham hahaha

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Meshkujt nuk e flasin atë që ndjejnë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum