www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thurman dhe Busson ishin shumë të ndryshëm

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Thurman dhe Busson ishin shumë të ndryshëm   Mon Dec 28, 2009 8:29 pmUma Thurman kishte vendosur t’i japë fund lidhjes me të fejuarin e saj Arpad ‘Arki’ Busson pasi ata të dy dëshironin gjëra të ndryshme.
Burime të afërta me aktoren kanë thënë se ajo ishte tepër e prekur nga vdekja e dy miqve të saj, Natasha Richardson dhe David Carradine.

“Uma vërtet ishte e prekur nga vdekjet e hershme të dy miqve të saj, Natasha Richardson dhe David Carradine”, ka thënë burimi për revistën britanike Daily Mail.

“Kjo bëri që ajo ta ri-shikojë jetën e saj dhe vendosi se Arki dhe ajo dëshironin gjëra të ndryshme në jetë. Jeta me Arkin ishte e gjitha duke lëvizur nga St Tropez për në St Barts. Uma dëshironte të qetësohej. Ata patën një fjalosje të madhe dhe Uma i dha fund”, ka shtuar burimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Thurman dhe Busson ishin shumë të ndryshëm

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum