www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Chevrolet Cruze në 1centplus.com

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Chevrolet Cruze në 1centplus.com   Sat Oct 03, 2009 7:00 am"Unë po shkoj në shtëpi të bidoj... Mbrëmë kam biduar fort por ama fitova... Ai e fitoi televizorin me vetëm 4 bida..."
Nuk është çudi që fjali të tilla t'i dëgjoni gjatë ditës në rrugë ose nëpër lokale. Nuk është një lajthitje e përgjithshme. është fjala për fenomenin më të ri në Kosovë. Ankandi më interesant ku mund të fitojnë të gjithë,1centplus.com. Termi 'bid' (bido, bidoj, bidim, etj.) është marrë nga anglishtja e do të thotë ofertë. Ai është futur në të folurën e përgjithshme të fansave të shumtë të 1centplus që janë të moshave të ndryshme nga e gjithë Kosova.

Ka vetëm 2 muaj jetë, por pothuajse të gjithë, në mos janë infektuar prej këtij ankandi, të paktën kanë dëgjuar për ekzkistencën e tij. Ankandi zhvillohet kështu: në faqen e internetit 1centplus.com zgjidhni produktin që ju pëlqen dhe brenda kohës së caktuar dërgoni një sms me emrin e produktit nga një numër vala ose ipko në numrin 8888. Çdo sms rrit çmimin e produktit me 1 cent. Nëse brenda kohës së caktuar askush tjetër nuk dërgon sms për të njëjtin produkt, ju shpalleni automatikisht fitues i produktit me çmimin e afishuar. "Dërgova vetëm një sms për makinën larëse dhe nuk i besova syve kur u shpalla fitues..." thotë Fisniku, një nga fituesit e shumtë të produkteve të afishuara në faqen e internetit 1 centplus.


"1 cent plus nuk është vetëm një mënyrë e leverdisshme blerje" na thonë organizatorët " por edhe një mënyrë e këndshme për të kaluar mbrëmjen të gjithë së bashku në familje." Llojet e produkteve të ankandit janë të shumta dhe të përshtatura për të gjithë. Të rinjtë mund të blejnë një mp3 player, gratë mund të gjejnë makinën larëse ose shporetin e ri që kanë ëndërruar gjithmonë ose një televizor me ekran të gjerë për shuma sa një e dhjeta ose një e njëzeta e çmimit real. Kualiteti i produkteve është shumë i lartë dhe të gjithë artikujt janë të mbuluar nga garancia. "Emocioni i garës është shumë i fortë dhe orët e mbrëmjes kalojnë pa u ndjerë fare" na thotë Alba, fituese e një tharëse moderne flokësh.

Por befasia më e madhe ende pritet të vijë! Një veturë e re Chevrolet Cruze me kilometrazh zero do dalë për shitje në ditët në vazhdim. Rregullat e shitjes janë të njëjta. Secili mund të bidojë me sms ose drejt nga faqja e internetit. Kush do të jetë fituesi? Kjo nuk dihet... Ajo që dihet me siguri është se gara do të jetë e fortë.

/Shkrim i sponsoruar/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Chevrolet Cruze në 1centplus.com

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum