www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për lola-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Qka mendoni për lola-n?   Fri Nov 06, 2009 6:29 am

?

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On
Edituar për herë të fundit nga lamyyy në Sun Nov 08, 2009 9:04 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Nov 07, 2009 2:31 am

lole e nje kogjo qe nje koh te gjat une. edhe qdo her kemi kalu mir me ta kena gjet nje gjuh te perbashket eshte qik e sjellshme intelegjente.
mu me doket se eshte qik me tana tmirat.

veq nje te keqe qyy filmat qe po bana po na shtin me kesh qyre e tani pona dhem barku


respket per ty motrushe lola

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Nov 07, 2009 4:46 am

hmmm te jap nje mendim te siqnert ndoshta kisha gabuu sepse nuk enjoh aq por vetem ssa kam mun d te verej nbaz te disa potimeve duket eshqorushme mete gjith.. kaa mendime te mira...per me shum shenoj kur ta njoftoj em teeper....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Wed Nov 11, 2009 6:13 am

Kralic o ..Mendime ma t'Thella t'Tregoj kur ta njoftoj :)


Edituar për herë të fundit nga Egz0n në Thu Aug 19, 2010 11:27 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Nov 12, 2009 11:35 pm

per lolen skemi fjal hiq fenomenale eshte qyh e pershkrujti lamy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Fri Nov 13, 2009 12:56 am

hmmm lola edhe pse shihet e pa par osht

shum vajz e mir e sjelshme krejt te mirat i ka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Fri Nov 13, 2009 2:52 am

mosni more mos me livdoni kaq shum se po i bjen mamit tem pika....ka po i lexon kto fjal po mendon se osht ka shkruhet per tjeter kon e jo per mu hauhauhauhauh
(K) flm t`gjitheve ...nga nje THNX e keni prej meje :) ...

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Fri Nov 13, 2009 2:54 am

sen hiq mar smendoj per ta pse veq nje e di qe hiq sen nuk vyn. ama bash hiq dance..

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Nov 14, 2009 1:29 pm

Me duket nje vajz e kendshme.. dhe poashtu me shenime interesante.. per me teper nuk e njoh..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Nov 26, 2009 1:04 pm

lola me humorin e saj te knaq krejt.. Nje vajz e rrafsht pa pik mendjelartsie.. E zgjuar shum... E kendshme ne bisedat e saj.. Nje vajz qe ja vlen ta kesh ne shoqri patjeter...


E papare je lola...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Nov 30, 2009 4:09 am

shume mir me postimet saj sjellshme shume aktive me pelqen shume sjellet mir me te gjith
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Wed Dec 02, 2009 6:14 pm

lola asht nji vajz shum e sjellshme dhe intelegjent dhe kam respekt per lola
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Wed Dec 02, 2009 7:57 pm

PERFEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Wed Dec 02, 2009 7:59 pm

lolaaaaaaa eshte shummmm shummm e zgjuar dhe e dashur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Dec 05, 2009 1:57 am

Lola....Me pelqen menyra e saj si shkruan dhe si shprehet, poashtu hajgaret e saja se din kur te folje dhe si te folje...E shoqerueshme eshte me te gjithe, e sjellshme, dukat me nje fjal...
E pershendes shum dhe nje mpuq...

Ehh dihettt kush eshte mami imm eshte te sakica...hajt ishalla i kam ngjaj ksajna...haha hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Dec 05, 2009 5:18 am

Vajze e mirë, e sjellshme, admine e mire din gjithqka :P.. `
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Dec 05, 2009 6:16 am

Lola aa kjo osht yll,syn , loqk ,rrush etj bre , mos te rrehet kush se osht si kjo shum pak ka ksi vajzash , tejrat i paski thon ju krejt :P.... puuc1 Mos ndrysho kurr haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Dec 05, 2009 6:22 am

lolaaaaaaaa Osht fenomenaleeeeeeeeeeeeeeeeeeee Kurgjo si Mungon ksajjjjjj veq le te vazhdon qishtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
crazY.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 231
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : n'kallafc:P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Dec 05, 2009 6:24 am

Ska fjal t'kqija veq tmira

Supper,e mir , e bukur,e sjellshme,e shoqrushmme,e drejt, humoristike !
:O:O


LooL (L) ta ha ♥️
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sun Dec 06, 2009 8:15 am

Shumee Prefectt... diqka Exstra..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sun Dec 06, 2009 8:35 am

Shum e lazddravt shum po halitet hihihi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Dec 07, 2009 1:59 am

qik me vleraa shum te mdhaja kam respekt per ty siss je e pa par ...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Dec 07, 2009 9:44 pm

Ju falemnderit shummmmm per mendimet pozitive qe paskit dhene per mua ,do mundohem edhe me tej te jem e mir me ju ...JU DUA shummmmm (K) ....

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Dec 17, 2009 12:03 am

e pershendes plaken teme lolen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Dec 17, 2009 12:19 am

Alejkym selam plakoo ahaha

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për lola-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 12Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum