www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për lola-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Qka mendoni për lola-n?   Fri Nov 06, 2009 6:29 am

First topic message reminder :

?

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On
Edituar për herë të fundit nga lamyyy në Sun Nov 08, 2009 9:04 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Oct 23, 2010 1:23 am

Zbulusja shkruajti:
Pse ke ve ate ikonen kinse ke trup.? O zemra nuk ke pse te kesh turp mi...Une thash ate qe eshte per tu thene..te verteten
Njeriu qe ka karakter ndjen turp per gabimet qe ben. turp turp

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Oct 23, 2010 1:24 am

KoNN! shkruajti:
Shume goce e mire, e zgjuar dhe shume e dashur. Respekt.

Respekt je vet qy hauhauah .FLM KoNNi

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Oct 23, 2010 1:26 am

HOPE shkruajti:
ooooooooooooooo kta e kom rrush , kumull , dredhz gjithsha bre ...i miss you bre cry
tdu tdu puq

I miss you too loqkooo

Nese un jam rrush ti je hardhia qe mban kalaveshin e rrushit,nese une jam kumbull ti je trupi i kumbulles i cili me ushqen dhe me mban gjall, nese une jam dredhez ti je dega e dredhezes qe me rrit dhe me jep jet.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Oct 23, 2010 7:21 pm

lelen e kam krejt porotokalle hahhhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Oct 23, 2010 8:42 pm

kjo secilen here ma e njofshme po bahet

edhe vetem nje nuk po me pelqen qe ka ngul kamb ne Mandarinen e nuk po ma jep mue haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Oct 23, 2010 9:23 pm

mandarina shkruajti:
lolen e kam krejt porotokalle hahhhaha
mpuq o shpirt ,ti me mbush me leng mandarine :),me ujit dhe sme len me u venit

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Oct 23, 2010 9:23 pm

Malësor shkruajti:
kjo secilen here ma e njofshme po bahet

edhe vetem nje nuk po me pelqen qe ka ngul kamb ne Mandarinen e nuk po ma jep mue haha

FLM MAlsor,o kot e keni se edhe me ushtri smundeni me ma marr mandarinen

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sun Oct 24, 2010 1:14 am

lola shkruajti:
Zbulusja shkruajti:
Pse ke ve ate ikonen kinse ke trup.? O zemra nuk ke pse te kesh turp mi...Une thash ate qe eshte per tu thene..te verteten
Njeriu qe ka karakter ndjen turp per gabimet qe ben.
E po eshte mese e vertet kjo qe thua..Por fal zotit shyqyr qe je bindur dhe pafajsin time
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Tue Nov 09, 2010 3:52 am

xemel, loqk rrushe e kam kta, dhe me plot kuptimin e fjales e them se asht zemra forumit pa lolen forumi asht i humbur fare hahhaah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Tue Nov 09, 2010 4:00 am

lola eshte e mrekullueshme qdo fjal eshte e tepert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Wed Nov 10, 2010 7:47 pm

mandarina shkruajti:
xemel, loqk rrushe e kam kta, dhe me plot kuptimin e fjales e them se asht zemra forumit pa lolen forumi asht i humbur fare hahhaah

ta ha shpirtin ti je arteria kryesore e forumit :) pa ty as une nuk funksionoj :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Wed Nov 10, 2010 7:47 pm

osa001 shkruajti:
lola eshte e mrekullueshme qdo fjal eshte e tepert
FLM shum osaa me te mrekullueshmit jam e mrekullueshme

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Wed Nov 10, 2010 9:36 pm

ow lolen veq njo e ka nana (K)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Nov 11, 2010 12:18 am

......................................................................ehmmee spo thom kurgja se smuj e pershkrujj lolennnnn veq let ec teparaa qishtu qysh oshteee>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Fri Nov 19, 2010 2:25 am

Yjet zakonisht ndriqojn vetem naten..por Lola eshte YLL qe ndriqon edhe diten sikur se edhe naten...
Them qe qdo fjale per Lolen eshte e tepert


Edituar për herë të fundit nga Neta në Fri Nov 19, 2010 4:02 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Fri Nov 19, 2010 2:43 am

Arush Rrushe Arush Rusheeee e kom ktaaa se di qka kisha pa pa Lolen Rrush te rahovecit e kom kta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Nov 20, 2010 7:06 pm

hiq more kurgja,ish hujlike mu ka hidherue diqka ka tre muaj nuk um ka fol,nuk po e kam afer se e kisha rreh edhe nuk kish guxue me ma mbajt inati
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Nov 22, 2010 6:46 pm

Neta shkruajti:
Yjet zakonisht ndriqojn vetem naten..por Lola eshte YLL qe ndriqon edhe diten sikur se edhe naten...
Them qe qdo fjale per Lolen eshte e tepert

FLM loqk ,ju me beni te ndriqoj :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Nov 22, 2010 6:47 pm

Medina shkruajti:
Arush Rrushe Arush Rusheeee e kom ktaaa se di qka kisha pa pa Lolen Rrush te rahovecit e kom kta

Off off rrushi i Klines ,ma knaqe zemren tkom loqk bre ,yll je

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Nov 22, 2010 6:50 pm

Shaban Cakolli shkruajti:
hiq more kurgja,ish hujlike mu ka hidherue diqka ka tre muaj nuk um ka fol,nuk po e kam afer se e kisha rreh edhe nuk kish guxue me ma mbajt inati

ahahahha shaban .Une me u hidheru a???!! Kurr sdi me u hidheru veq kur ma tepron teper se perndryshe me pak sme hidheron askush

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Nov 22, 2010 8:14 pm

ekeqe bre kerrrrrkkkkkkkkkkkkkk plasssssssssssssss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Nov 22, 2010 9:43 pm

osaa si shum je ka mendon ti lale hahahahhah ma se te ban zarar ...perndryshe mendoj mire per lolen dhe e kam caric..kiss n`ball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Nov 22, 2010 10:04 pm

mandarina shkruajti:
osaa si shum je ka mendon ti lale hahahahhah ma se te ban zarar ...perndryshe mendoj mire per lolen dhe e kam caric..kiss n`ball

Leje moj le t mendon osa n past me qka me mendu hahahahah .A veq n `ball a turp auahuushuhaushauhsuhshshu

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Nov 22, 2010 10:08 pm

hahahahha thash po thm po bohna asi qike e marrshme, kishe nuk puth ne vene publike hahahah qata tkisaa veq n ball ....ku tduuush ti bre t`kissi une veq tregom ku ta kaana ma shuum hggaghaghag ooh kuku hahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Nov 22, 2010 10:10 pm

ajt se t kallxoj ne PM oj zemer se mos po lakmon najkush e po hyjm ne gjynah me rini haauhauahuahuahauhauh

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për lola-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 9 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum