www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për lola-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Qka mendoni për lola-n?   Fri Nov 06, 2009 6:29 am

First topic message reminder :

?

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On
Edituar për herë të fundit nga lamyyy në Sun Nov 08, 2009 9:04 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Nov 22, 2010 10:12 pm

ooo po e mejqme je bre loqk ani kallxom .....hmmm lum nana qe tka rrit e lum vjehrra qe ka met prit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Nov 22, 2010 10:17 pm

e lum burri qe ka me m marr hauahuah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sun Nov 28, 2010 12:57 pm

lola shkruajti:
e lum burri qe ka me m marr hauahuah


edhe une po menoj qeshtu haha:D:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Dec 02, 2010 12:50 pm

Me kaq kohe te shkurt qe e Lexoje Lola'en , me duket qe eshte vajz e mire... e cila din te respekton njerze , aq sa e meritojn , e jep Kontributin e saj per Forum dhe goxha mire e bene... Dhe c'ka une me se shumti qe e vlersoje te Lola , eshte ajo qe njeriut ia thot gjerat ne Sy Direkt tak tak keshtu eshte dhe Pik . pa ju trembur syri fare... Kjo me pelqen mua qe njerzit e kan kete Guxime... Kith Kith e ke Lolushe...

P.s Lola , Kur t'i vjedh temat bile pak mundohu qe mos te duken te vjedhur as titullin s'ja ndryshon haha a pe din kujt i ke then ? dhe ku ? haha

Shote Galica xhan1 be daj... 10 * me yll e ke nga une yh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Dec 02, 2010 6:27 pm

Blina shkruajti:
Me kaq kohe te shkurt qe e Lexoje Lola'en , me duket qe eshte vajz e mire... e cila din te respekton njerze , aq sa e meritojn , e jep Kontributin e saj per Forum dhe goxha mire e bene... Dhe c'ka une me se shumti qe e vlersoje te Lola , eshte ajo qe njeriut ia thot gjerat ne Sy Direkt tak tak keshtu eshte dhe Pik . pa ju trembur syri fare... Kjo me pelqen mua qe njerzit e kan kete Guxime... Kith Kith e ke Lolushe...

P.s Lola , Kur t'i vjedh temat bile pak mundohu qe mos te duken te vjedhur as titullin s'ja ndryshon haha a pe din kujt i ke then ? dhe ku ? haha

Shote Galica xhan1 be daj... 10 * me yll e ke nga une yh


Flm Per vleresimin tend Blina. turp Eshte e vertet qe gjerat i them troq ashtu si i mendoj ,nuk i bej askujt lajka.
OMG sa e zgjuar je ,sa shum mbake mend luleperty .Po e di kujt i kam then ketij Allkaides qe atje quhet ndryshe ......
P.S. Si duket paskemi pas problem me te njejtin person :( pikellim

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Dec 02, 2010 7:43 pm

hajt,hajt lavderoje veten,hahaha
shuj bre hiqmu saj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Dec 02, 2010 8:08 pm

Shaban Cakolli shkruajti:
hajt,hajt lavderoje veten,hahaha
shuj bre hiqmu saj

spe lavderoj o dredhannn po e them te verteten qysh gjerat ja u them troq ahuahuah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Dec 02, 2010 8:52 pm

o dredhan,hauhauhau,mendova qe nuk e lexon,se nuk e kisha shkruar moj,qy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Dec 02, 2010 9:11 pm

Shaban Cakolli shkruajti:
o dredhan,hauhauhau,mendova qe nuk e lexon,se nuk e kisha shkruar moj,qy


ahjt bre se ska dert qyyy hahauhauh edhe me fol keq per mu t falet :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Dec 02, 2010 9:12 pm

e mire duket,po te djeg kjo me shtosa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Wed Dec 08, 2010 7:15 pm

Shaban Cakolli shkruajti:
e mire duket,po te djeg kjo me shtosa

haha haha haha

Jom mundu me t shti me kesh e se pasna dit qe t kom djeg :P hauhauhauh

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Wed Dec 08, 2010 7:25 pm

Krejt Fjalt qa jon te bukra Mej Mledh e mej tubu e Mej qit qitu nuk Munden me pershkru mirsin e Lolesss veq teparaa mos ndryshoo kurgjaaa super jeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Fri Dec 10, 2010 4:53 am

per lolen aaa
qa me menu per te
qdo fjal esht etepert
lolushe ta ha zemren

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Dec 11, 2010 11:54 am

LOLA leje ma qe e mir a e madhe po edhe zemren e madhe e ka kjo (po rrej mujsha mi hi ne hater se administrator ) e qe kesh tu than vallah bilah LOL tybe kapacitet je he te hangshin 700 dreqen ha e dreq u bafsha hahahaa

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Dec 11, 2010 6:12 pm

Edoni shkruajti:
Krejt Fjalt qa jon te bukra Mej Mledh e mej tubu e Mej qit qitu nuk Munden me pershkru mirsin e Lolesss veq teparaa mos ndryshoo kurgjaaa super jeee

turp turp FLM .Sikur t kishin mendu krejt si ti :P hauhauh

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Dec 11, 2010 6:12 pm

к๏ร๏שคlเค shkruajti:
per lolen aaa
qa me menu per te
qdo fjal esht etepert
lolushe ta ha zemren

FLM Kosovali ;)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Dec 11, 2010 6:14 pm

Fidani-Lip shkruajti:
LOLA leje ma qe e mir a e madhe po edhe zemren e madhe e ka kjo (po rrej mujsha mi hi ne hater se administrator ) e qe kesh tu than vallah bilah LOL tybe kapacitet je he te hangshin 700 dreqen ha e dreq u bafsha hahahaa


FLM Fidan per mendimet e tua pozitive dhe gjysem pozitive ahahah.Sa per hater ,me pune arrihet qdo gje.E sa per me m honger dreqnit spo du bre se po kom qef hala me e shiju jeten :P.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Dec 13, 2010 5:14 pm

LOLA Caric .............veq kush ja ka inati valla se bollll emire asht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Dec 16, 2010 11:17 am

Lola a thi bre thi jo more kjo femen koka qysh mi than thijajk spi bjen llokum me arra pa thy veq hahaha

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Dec 18, 2010 12:05 am

kjo eshhte nanushi jeemmm
kett qikk e duua teperr
ee shoqqnuushhmmee
e sjeellshmeeee
sii loqk
sii zemmeerr
teduuaashumshumshummshummloqkkkkaaimmee<3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Dec 18, 2010 1:31 am

skam qka menoj hiq se ika tanat mir esht nje shoqe shum shum ekenshem dhe buker
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sun Dec 26, 2010 11:52 pm

tkkOm zemmeer
-.tkkOm shpiirdd
-.tkkOm lOOqkk
-.tkkOm engjeLL.♥
-.tkkOm tt`daashuur
...-.tkkOm melaqee
-.tkkOm hhOnnej.♥
-.tkkOm rrush♥
-.tkkOm mOll
-.tkkOm daardhë
-.tkkOm qurrshii
-.tkkOm kumbuulLë
-.tkkOm kkOjjssii
-.tkkOm wiittamiin
-.tkkOm liimmOnn
-.tkkOm ujj
-.tkkOm sookk
-.tkkOm langjee
-.tkkOm akullOree
-.tkkOm kaffe
-.tkkOm bukk
-.tkkOm picc
-.tkkOm ttOrtte
-.tkkOm qOkkOlladd
-.tkkOm llOkuummee
-.tkkOm banannee
-.tkkOm dredhzz
-.tkkOm bummbuunjjerkk
-.tkkOm miiLkk
-.tkkOm Linneaa
-.tkkOm chippss
-.tkkOm smmOkk
-.tkkOm kiikiiriikk
-.tkkOm kiiffLe
-.tkkOm kekkss
-.tkkOm pranweer
-.tkkOm weerë
-.tkkOm wjjeshtt
-.tkkOm diimeer
-.tkkOm bOr
-.tkkOm shii
-.tkkOm djeelL
-.tkkOm qjjeelL
-.tkkOm hawaa
-.tkkOm luumm
-.tkkOm demmeliic
-.tkkOm t`wynnee
-.tkkOm syyn
-.tkkOm ggOj
-.tkkOm door t`djjathtt
-.tkkOm truupp
-.tkkOm organne
-.tkkOm qeeLizza
-.tkkOm fryymarrjje
-.tkkOm ajjr
-.tkkOm oksiigjenn
-.tkkOm mushkknii
-.tkkOm shooqe
-.tkkOm mikk
-.tkkOm driitt
-.tkkOm terr
-.tkkOm natt
-.tkkOm diitt
-.tkkOm Koosoow
-.tkkOm Shqippeerii
-.tkkOm Pariiss
-.tkkOm Ameeriik
-.tkkOm EwrooP
-.tkkOm Azzii
-.tkkOm Afriikk
-.tkkOm Happsiir
-.tkkOm gjithssii
-.tkkOm BOOTT:$♥
TKOOM GJIITHQKKA:(:(:(:(:(:(
-.TTDDUUUU TEPEEEEEEER TEEPPPEER.!:(♥
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Wed Dec 29, 2010 11:06 pm

SiLdDa' GirL shkruajti:
kjo eshhte nanushi jeemmm
kett qikk e duua teperr
ee shoqqnuushhmmee
e sjeellshmeeee
sii loqk
sii zemmeerr
teduuaashumshumshummshummloqkkkkaaimmee<3


Ohh ohhh nanushi te ka jett breeee . T`DUuu teperrr evladdd Mwaahhh

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Dec 30, 2010 12:09 am

Medina shkruajti:
tkkOm zemmeer
-.tkkOm shpiirdd
-.tkkOm lOOqkk
-.tkkOm engjeLL.♥️
-.tkkOm tt`daashuur
...-.tkkOm melaqee
-.tkkOm hhOnnej.♥️
-.tkkOm rrush♥️
-.tkkOm mOll
-.tkkOm daardhë
-.tkkOm qurrshii
-.tkkOm kumbuulLë
-.tkkOm kkOjjssii
-.tkkOm wiittamiin
-.tkkOm liimmOnn
-.tkkOm ujj
-.tkkOm sookk
-.tkkOm langjee
-.tkkOm akullOree
-.tkkOm kaffe
-.tkkOm bukk
-.tkkOm picc
-.tkkOm ttOrtte
-.tkkOm qOkkOlladd
-.tkkOm llOkuummee
-.tkkOm banannee
-.tkkOm dredhzz
-.tkkOm bummbuunjjerkk
-.tkkOm miiLkk
-.tkkOm Linneaa
-.tkkOm chippss
-.tkkOm smmOkk
-.tkkOm kiikiiriikk
-.tkkOm kiiffLe
-.tkkOm kekkss
-.tkkOm pranweer
-.tkkOm weerë
-.tkkOm wjjeshtt
-.tkkOm diimeer
-.tkkOm bOr
-.tkkOm shii
-.tkkOm djeelL
-.tkkOm qjjeelL
-.tkkOm hawaa
-.tkkOm luumm
-.tkkOm demmeliic
-.tkkOm t`wynnee
-.tkkOm syyn
-.tkkOm ggOj
-.tkkOm door t`djjathtt
-.tkkOm truupp
-.tkkOm organne
-.tkkOm qeeLizza
-.tkkOm fryymarrjje
-.tkkOm ajjr
-.tkkOm oksiigjenn
-.tkkOm mushkknii
-.tkkOm shooqe
-.tkkOm mikk
-.tkkOm driitt
-.tkkOm terr
-.tkkOm natt
-.tkkOm diitt
-.tkkOm Koosoow
-.tkkOm Shqippeerii
-.tkkOm Pariiss
-.tkkOm Ameeriik
-.tkkOm EwrooP
-.tkkOm Azzii
-.tkkOm Afriikk
-.tkkOm Happsiir
-.tkkOm gjithssii
-.tkkOm BOOTT:$♥️
TKOOM GJIITHQKKA:(:(:(:(:(:(
-.TTDDUUUU TEPEEEEEEER TEEPPPEER.!:(♥️

Weeeh Medina turp sa shum gjera po perfaqesojsha tek ti :) FLM Loqko

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Dec 30, 2010 12:38 am

une mendoj se mjaftojn vetem 5 mendime te Medines
-.tkkOm terr
-.tkkOm natt
-.tkkOm diitt
tkkOm rrush♥️-.
tkkOm Afriikk

haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për lola-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 10 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum