www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Teledirigjues nga Lenovo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Teledirigjues nga Lenovo   Sun Jan 03, 2010 9:50 pm

Teledirigjues nga Lenovo
Ëmbëlsira e fundit nga Lenovo vjen në formë të një teledirigjuesi pa tela për kompjuterë. Pajisja vjen me tastierë të plotë.
Pa bërë bujë të madhe, Lenovo ka filluar me shitjen e teledirigjuesit të vet për kompjuterë. Megjithatë, edhe pa njoftimin për media, kjo pajisje nuk ka kaluar pa u vërejtur.

Bëhet fjalë për pajisjen e madhësisë së shuplakës së dorë e cila me kompjuterin komunikon nëpërmes frekuencës 2.4 GHz, gjersa funksionon deri në dhjetë metra largësi.

Është integruar tastiera e plotë, butona shtesë multimedial dhe trackball. Teledirigjuesi është kompatibil me Windows 2000, XP, Vista dhe 7.

Kjo pajisje shitet me garanci njëvjeçare dhe pranuesin miniatural, përderisa çmimi i saj në tregun amerikan është 60 dollarë.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Teledirigjues nga Lenovo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum