www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fiat planifikon katër Lancia të ri vitin e ardhshëm

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Fiat planifikon katër Lancia të ri vitin e ardhshëm   Sun Jan 03, 2010 9:53 pm

Fiat planifikon katër Lancia të ri vitin e ardhshëm
Plani zhvillimor dyvjeçar zbulon plane ambicioze të prodhuesit italian, e pas injorimit shumëvjeçar, duket se fokusi po kthehet kah modeli Lancia.
Nëse nuk i marrim parasysh ridizajnimet, Fiat në dy vitet e ardhshëm planifikon të paraqes 17 modele të reja nga të cilat katër do të janë Lancia të bazuar në platformat e Chrysler.

Vitin e ardhshëm në Detroit do të duhej të presim modelin e parë të Chrysler të bazuar në Lancia Delta, mirëpo shumë më interesante është se në Fiat planifikojnë të paraqesin limuzinën e klasës së mesme dhe kabrioletin, atë SUV dhe MPV deri në vitin 2011.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fiat planifikon katër Lancia të ri vitin e ardhshëm

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum