www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Panasonic Lumix DMC-ZS3

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Panasonic Lumix DMC-ZS3   Sun Jan 03, 2010 9:59 pm

Panasonic Lumix DMC-ZS3
Kompania Panasonic ka paraqitur fotoaparatin e vet më të ri digjital prej 10.1 megapikselash të emëruar Lumix DMC-ZS3.
Këtë fotoaparat e karakterizon rezolucioni prej 10.1 megapikselash i cili incizon mjaft detaje sa që mund të shtypni fotografi të madhësisë së posterit “pa miza”.

Ky model gjithashtu është i pajisur me zoomin optik 12x si dhe me thjerrëzat 25 milimetërshe të këndit të gjerë. Fotoaparati për ruajtje të fotografive përdorë kartelat e memories SD/SDHC të cilat nuk janë të përfshira në kutinë e shitjes.

Lumix DMC-ZS3 mund të incizojë video me definicion të lartë në formatin AVCHD Lite si dhe ka opsionin për njohjen e fytyrës – face detection.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Panasonic Lumix DMC-ZS3

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum