www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<   Sun Jan 17, 2010 9:38 am

Përgjigjuni me sinqeritet mundësisë që më së shumti ju
përshtatet sitatës tuaj dhe lexoni prognozën, pasi t'i mbledhni
pikët në
tabelë. Ju dëshirojmë argëtim të këndshëm.1. Partneri Ju ftonë
në darkë. Më shumë do të ju pëlqente atmosfera:
a) - shtëpiake në banesë të
partnerit
b) - restoranti me specialitete të mrekullueshme
c) - Darka me
qirinjë e muzikë të lehtë e të qetë
2. Mikut tuaj i bleni
dhuratë për ditëlindje. Do të zgjedhni:
a) - dhuratën që do ta përkujtoj
përjetë në ju.
b) - atë që dini se i nevoitet.
c) - dhuratën që besoni
se do t'i pëlqej.
3. Për të parën herë delni në takim me
personin që ju tërhjek. Do të zgjedhni:
a) - kinemanë për ta shiquar ndonjë
film dashurie apo ndoshta ndonjë dramë.
b) - shëtinë pranë lumit nëpër natë
me hënë.
c) - shkuarje në restaurant ose në disko.
4.
Miku ua tregon në besim se frikohet se do ta braktis partneri. Ju veproni:

a) - i thuani se nëse kështu ndodhë, nuk e vleni një partner të tillë.

b) - i tregoni mënyrat se si mund ta mbaj partnerin dhe e këshilloni që
haptas të bisedoj me të.
5. Për pritje të viti të ri, më me
dëshirë do të zgjedhnit:
a) - ambientin malor përplotë borë pran dritës së
kaminit dhe shoqërisë së hareshme.
b) - atmosferën shtëpiake me disa miq të
zgjedhur.
c) - restorantin luksoz me muzikë të këndshme.

6. Në mendimin se si do të ishte që me partnerin e zgjedhur
nga ju të kaloni një kohë në një ishull të shkretë (vetëm ju të dy), Ju bie ndër
mend:
a) - krahas natyrës së bukur, nuk do të ishte dhe aq keq ndoshta.

b) - do të ishte ndoshta interesante e romantike.
c) - ndoshta do të
ishte jokomforte dhe madje e rrezikshme një gjë e tillë.
7.
Më së shumti adhuroni të shikoni.
a) - filmat aksion apo luftarak
b) -
dramat apo komeditë
c) - melodramat apo filmat me tema dashurie.

8. Krevati i ëndërrave tuaja është:
a) - përplotë
jastuke të vogla të buta nga mëndafshi me baldakin
b) - i hapët, i
përshtatshëm me vija të drejta
c) - masiv, stilik me savat

9. Sikur të mundeshit që të udhëtonit nëpër kohë, do të
zgjedhni kohën:
a) - periudhën kur tashmë keni jetuar të lumtur
b) -
romantike të kalorsëve dhe damave të pallateve.
c) - ardhmërinë më të bukur.

10. Sikur të krijonit ju kreacione për modën e femrës do të
bënit:
a) - tesha të thjeshta, të përshtatshme dhe sportive.
b) - robe
elegante nga materiali i butë.
c) - robe të pasuruara me dekore, shkëlqyese
dhe me shumë dantellë.


Prej 10-20 pikë
Vështirë se dikush do të mund t'ju quaj njeri
romantik. Jeni praktik dhe të kthyer nga realiteti në masë të plotë. Për
romantik thjesht nuk keni shije. Në kohën në të cilën jetoni, gjindeni për
mrekulli ngase mendja e juaj praktike gjenë mjaft nxitje në realitetin e
përditshëm. Ndonjëherë ankoheni për atë që nuk është më konforte dhe më e
përshtatshme, që të mund të keni më pakë probleme dhe të jetoni më mirë.
Prej 21-39 pikë
Nuk jeni për së tepërmi romantik, por nuk
mund të thuhet se fare nuk e keni këtë veti. Ka situata kur ajo paraqitet
vetvetiu dhe Ju mbeteni të befasuar, me veten tuaj. Në raste speciale kur jeni
të kapluar me sentimentalizëm, me ndjenja xhentile dhe të dashuruar, në Ju
zgjohet romantizmi i fjetur. Atëherë dini të ëndërroni dhe të kënaqeni në
atmosferë të muzikës së qetë dhe të qirinjëve, madje dhe të shiqoni ndonjë film
me më shumë melodrama, që do të Ju pëlqente.Prej 40-50 pikë

Jeni romantik i lindur. Jeni nga ata që kënaqen në atmosferë me qirinjë dhe
muzikë të qetë, në qiellin përplot yje, pranë valëzimit të detit në natën e
spërkatur me rreze të argjendta të hënës. Para së gjithash i besoni dashurisë,
dhe thjesht kur dashuroheni mbeteni "pezull në ajër" duke levituar, në
ëndërralla romantike, në muzikë dhe aroma që në Ju zgjojnë ndjenja të veqanta,
të këndshme. Do të Ju përshtatej koha e krinolinëve, të kalorësve dhe damave të
tyre nga pallatet. Por edhe në botën në të cilën jetoni arrini të gjeni mjaftë
romantikë. Me siguri çdo mbrëmje delni të përcjellni përëndimin e diellit dhe
lindjen e hënës. Prandaj për Ju kjo botë ka mjaft romantikë.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<   Mon Jan 18, 2010 9:52 pm

29 Pik :)

Prej 21-39 pikë
Nuk jeni për së tepërmi romantik, por nuk
mund të thuhet se fare nuk e keni këtë veti. Ka situata kur ajo paraqitet
vetvetiu dhe Ju mbeteni të befasuar, me veten tuaj. Në raste speciale kur jeni
të kapluar me sentimentalizëm, me ndjenja xhentile dhe të dashuruar, në Ju
zgjohet romantizmi i fjetur. Atëherë dini të ëndërroni dhe të kënaqeni në
atmosferë të muzikës së qetë dhe të qirinjëve, madje dhe të shiqoni ndonjë film
me më shumë melodrama, që do të Ju pëlqente.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<   Wed Feb 03, 2010 2:23 am

39 Pike haha

Prej 21-39 pikë
Nuk jeni për së tepërmi romantik, por nuk
mund të thuhet se fare nuk e keni këtë veti. Ka situata kur ajo paraqitet
vetvetiu dhe Ju mbeteni të befasuar, me veten tuaj. Në raste speciale kur jeni
të kapluar me sentimentalizëm, me ndjenja xhentile dhe të dashuruar, në Ju
zgjohet romantizmi i fjetur. Atëherë dini të ëndërroni dhe të kënaqeni në
atmosferë të muzikës së qetë dhe të qirinjëve, madje dhe të shiqoni ndonjë film
me më shumë melodrama, që do të Ju pëlqente.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<   Wed Feb 03, 2010 2:51 am

42 pik ti thej dhomt

Prej 40-50 pikë

Jeni romantik i lindur. Jeni nga ata që kënaqen në atmosferë me qirinjë dhe
muzikë të qetë, në qiellin përplot yje, pranë valëzimit të detit në natën e
spërkatur me rreze të argjendta të hënës. Para së gjithash i besoni dashurisë,
dhe thjesht kur dashuroheni mbeteni "pezull në ajër" duke levituar, në
ëndërralla romantike, në muzikë dhe aroma që në Ju zgjojnë ndjenja të veqanta,
të këndshme. Do të Ju përshtatej koha e krinolinëve, të kalorësve dhe damave të
tyre nga pallatet. Por edhe në botën në të cilën jetoni arrini të gjeni mjaftë
romantikë. Me siguri çdo mbrëmje delni të përcjellni përëndimin e diellit dhe
lindjen e hënës. Prandaj për Ju kjo botë ka mjaft romantikë.

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

&lt;marquee bgcolor=orange&gt; Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz&lt;/marquee&gt;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<   Wed Feb 03, 2010 2:52 am

Qyre lamyy romantik i perkryer hauhahuahahuahuahuahuahuahua

Mos ke vjedh poena ti a? hauhauuaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<   Wed Feb 03, 2010 2:53 am

Kesulkuqe shkruajti:
Qyre lamyy romantik i perkryer hauhahuahahuahuahuahuahuahua

Mos ke vjedh poena ti a? hauhauuaha

hahah mire sdi so her ekam ba kete qdo her qe me kan dal me shum se 40

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

&lt;marquee bgcolor=orange&gt; Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz&lt;/marquee&gt;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<   Wed Feb 03, 2010 2:54 am

lamyyy shkruajti:
Kesulkuqe shkruajti:
Qyre lamyy romantik i perkryer hauhahuahahuahuahuahuahuahua

Mos ke vjedh poena ti a? hauhauuaha

hahah mire sdi so her ekam ba kete qdo her qe me kan dal me shum se 40


Ti a permendsh i paske msu ka jan poenat ka 5 a hauhahuahuahuhauhauhauhauaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<   Wed Feb 03, 2010 2:59 am

Kesulkuqe shkruajti:
lamyyy shkruajti:
Kesulkuqe shkruajti:
Qyre lamyy romantik i perkryer hauhahuahahuahuahuahuahuahua

Mos ke vjedh poena ti a? hauhauuaha

hahah mire sdi so her ekam ba kete qdo her qe me kan dal me shum se 40


Ti a permendsh i paske msu ka jan poenat ka 5 a hauhahuahuahuhauhauhauhauaha

khuu qka pom xhelozon more qe jam romantik qyy,,

hahaha :haha:

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

&lt;marquee bgcolor=orange&gt; Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz&lt;/marquee&gt;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<   Wed Feb 03, 2010 5:21 am

Ju lutem permbajuni Temes e mos boni llaf si me kan N'Od T'burrave
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<   Wed Feb 03, 2010 5:23 am

oo egzon po nuk dolem jash temes na kem tuj fol per temen se so jemi romantiqkii qyy

ani egzon mos na rreh veq qyy

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<   Wed Feb 03, 2010 5:27 am

Jo bre burr me ta hi spull ta hi amo met rreh tybe jo:P..Ok vazhdojm me Temen Kush
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<   Thu Dec 02, 2010 2:58 pm


Prej 40-50 pikë

Jeni romantik i lindur. Jeni nga ata që kënaqen në atmosferë me qirinjë dhe
muzikë të qetë, në qiellin përplot yje, pranë valëzimit të detit në natën e
spërkatur me rreze të argjendta të hënës. Para së gjithash i besoni dashurisë,
dhe thjesht kur dashuroheni mbeteni "pezull në ajër" duke levituar, në
ëndërralla romantike, në muzikë dhe aroma që në Ju zgjojnë ndjenja të veqanta,
të këndshme. Do të Ju përshtatej koha e krinolinëve, të kalorësve dhe damave të
tyre nga pallatet. Por edhe në botën në të cilën jetoni arrini të gjeni mjaftë
romantikë. Me siguri çdo mbrëmje delni të përcjellni përëndimin e diellit dhe
lindjen e hënës. Prandaj për Ju kjo botë ka mjaft romantikë.
.y. N'cuukk c'do mbremje s'dal me percjell perendimin e diellit e as lindjen e henes se s'po e kam tipin afer afer cry qyyy 1her
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<   Thu Dec 16, 2010 2:36 pm

une kokna romantik 1 meter au boll sa dush

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: >> SA JENI NJERI ROMANTIK <<   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

>> SA JENI NJERI ROMANTIK <<

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum