www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare mendoni per antarin DoNi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Cfare mendoni per antarin DoNi   Tue Feb 02, 2010 12:39 pm

Shprehu lirshem haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Tue Feb 02, 2010 9:11 pm

Antar i ri por menjeher u inkuadru ne shoqeri, ka nje sjellje te veqant, eshte i zgjuar, i shoqerueshem, ylll fare veq vazhdo keshtu DoNi...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Tue Feb 02, 2010 11:05 pm

S'me ka morr mendja se me moshen e tij posedon kaq shum inteligjenc.. Na ka len pa fjal me sjelljen dhe inkuadrimin e shpejt ne shoqrin tone.. Je i kendshem dhe shum i kuptushem.. Nje njeri i cili ka pasuru Forumin edhe me mire... Je i papare.. vetem vazhdo kshtu i dashur..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Tue Feb 02, 2010 11:27 pm

DoNi hmmmm.qka em then krejt pasken shkru kta dija vetem do thoja se jemi shum te lumtur qe kemi nje djalosh ne mesin ton sikur tty Doni komplimnte emija per inkuadrim tend nket shoqri ....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Tue Feb 02, 2010 11:33 pm

ju falènderoj nga zemra,
jam shum i lumtur qè takova nji shoqèri kaq tè mirè kètu..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Wed Feb 03, 2010 7:18 am

Donin e njof dhe nga nje forum tjeter kam arritur ta vlersoj trurin e tij
Me't vertet eshte nje djale shume i sjellshem i talentuar dhe mjaft i zgjuar,eshte nje personalitet
me vlera shume shume te larta dhe shume i qmuar nga ana ime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Wed Feb 03, 2010 8:12 am

falemnderit shumme nga ana yte haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Sun Feb 07, 2010 3:05 am

Separi mendnoj qe nuk eshte 16 vjeqare ashtu si eshte prezentuar , ne qofste eshte ateher respekt.

Kurse ka nje diapazan te hatashem qe ma kalon dhe mua agagaggaa dhe dine te bej shum humor te shkelqyeshem gjithashtu per femra mendoj se eshte saksalem magnet e qushtu diqka me te myt krejt, por une spo die me pershkure si femrat hehehehehe .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Sun Feb 07, 2010 6:34 am

luani shkruajti:
Separi mendnoj qe nuk eshte 16 vjeqare ashtu si eshte prezentuar , ne qofste eshte ateher respekt.

Kurse ka nje diapazan te hatashem qe ma kalon dhe mua agagaggaa dhe dine te bej shum humor te shkelqyeshem gjithashtu per femra mendoj se eshte saksalem magnet e qushtu diqka me te myt krejt, por une spo die me pershkure si femrat hehehehehe .flm shume nga ti i nderuar haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Thu Feb 11, 2010 7:18 am

Doni Bomboni ....... nuk e njoh , por duket i shoqeruar shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Thu Feb 11, 2010 8:09 am

mandarina shkruajti:
Doni Bomboni ....... nuk e njoh , por duket i shoqeruar shum

flm mandarinë ti thej dhomt .p.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Thu Feb 11, 2010 8:36 am

DoNi eshte djal i rri,i shoqerushem i dashur i sjellshem krejt tmirat i ka perniher shpresoj te jest keshtu gjithmoon haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Thu Feb 11, 2010 9:10 am

Alba shkruajti:
DoNi eshte djal i rri,i shoqerushem i dashur i sjellshem krejt tmirat i ka perniher shpresoj te jest keshtu gjithmoon haha


Falemnderitë Alba luleperty ti thej dhomt .p.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Thu Feb 11, 2010 8:54 pm

doni asht nji djal shum i mir asht intelegjent am aasht pak naiv hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Thu Feb 11, 2010 9:42 pm

Bekim shkruajti:
doni asht nji djal shum i mir asht intelegjent am aasht pak naiv hahahaha

flm Bekim ti thej dhomt haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Fri Feb 12, 2010 7:18 am

i mir
i shoqeushem
i sinqert
i besueshem
i dashur
i sjellshem
i embel
si loqk je brehh ska fjal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Fri Feb 12, 2010 7:20 am

djali mir
i sjellshum
edojn femrat
i soqrushum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Tue Feb 16, 2010 4:08 am

moss ma ritni mendjèn :P HSAHAHAH

flm shumè nga ju 2 engjèllushe dhe Bekim klm..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Tue Feb 16, 2010 6:38 am

Mendoj se asht djal shum i mir dhe i shoqrushum ka sens humori veq vazhdo kshtu shoki suksese kam respekt per ty i nderuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Tue Feb 16, 2010 8:20 am

leooooo shkruajti:
Mendoj se asht djal shum i mir dhe i shoqrushum ka sens humori veq vazhdo kshtu shoki suksese kam respekt per ty i nderuar


falemnderitè i nderuarè gjithashtu kam respeckt pèr ty,tè gjitha tè mirat..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Mon Feb 22, 2010 4:31 am

Nga do qe eshte prezent i hijeshon forumet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Mon Feb 22, 2010 9:53 am

ARIEL shkruajti:
Nga do qe eshte prezent i hijeshon forumet


ooo'hh flm shume e nderuare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Mon Feb 22, 2010 7:21 pm

DoNi person argetuse , i shoqerushem me te gjithe dhe mbi te gjitha shum i zgjuar ,vazhdo kshtu je shum i mire


Edituar për herë të fundit nga starka në Tue Feb 23, 2010 6:52 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   Tue Feb 23, 2010 6:51 am

falemnderit starka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per antarin DoNi   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cfare mendoni per antarin DoNi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum