www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për KaTiLen!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Nov 08, 2009 9:01 am

tungi

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Nov 08, 2009 10:54 pm

o moj ksulkuqe me faqet e kuqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Nov 10, 2009 4:20 am

kesulkeqja ehh sikur te ishe sikur kjo nte vertete:P ....po ne vend se met hanger ujku ty ..ti ate ekafshon hahahhaa taksirat kush eka ...je shum qik emir bardh sja ban askujt per mu
me shum vler ka qe je vetvetja me gjith aata te mira apo te meta.......je shoqe epa zavendsume
per keshilla je prefecke....vazhdo kshtu süss sikur qe ....je ajo qe je;)

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Nov 10, 2009 7:54 pm

po duket me qen vajz e mir,nime ka hek shum prej ujkut por me ne fund e shpetoi gjuetari ahhah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Nov 10, 2009 9:36 pm

misi i forumit eshte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Fri Nov 20, 2009 8:38 am

kesulkuqja vajz shum e mir e zgjuar e cila ne vete ngerthen nje doz humori
vajza qe me videot qesharak na shkrinnnnnnnnn tu kesh
vetem perpara je njesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Fri Nov 20, 2009 8:46 am

Qka te them per kesulkuqen kush e njeh nje koh te gjat e din se si kjo ska ne bote…

Me siguri askush se njeh ma mir se une.Dhe per te shkrujt per kete kam shum fjal por s'di a do te arris ta pershkruj me fjal se s'do mundsha ta pershkruj masi eshte e papare dhe e papershkrushme…Per mu eshte engjellushee.

Eshte dhe do mbetet shoqja ma e mir .Kesulkuqja eshte e drejt dhe reale...Gjithmon mundohet cdokujt ti ndihmoje nese i duhet ndihm, ka mendime te veqanta dhe keshillat e saja vlejn shum…Cdo her m'ka ndihmu, dhe prap nese me nevojitet dicka kthehem tek kjo se e di se me ndihmon...

Cdo her e folen te verteten si do qe eshte,Eshte e mir, te kupton,te degjon, te ndihmon, tamam si moter….Ka nje zemer qe rrall kush e ka ne bote…Eshte vetvetja dhe te respekton gjithmon…Keshtu si eshte e du shum, dhe nje gje i tham mos u ndrysho asnjeher se je shum e mir motrushe. Ksaj i tham dhe do i tham shoqe e vertet se keshtu eshte .

Mpuq , je shume mir...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Fri Nov 20, 2009 8:49 am

Tash pe njo me duket vajz e sjellshme sipas postimeve qe ben, kajher sillet keq me Menotr_pr por prap se prap mire.. `
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Nov 25, 2009 9:33 pm

Kesulkuqja shume vajze e mire dhe sjellshme shume shoqerushme,si miren si keqn ta thot ne sy kjo per ata me pelqen shume veq vazhd keshtu siq je se shume mir je
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Nov 25, 2009 9:49 pm

No Comment... yll fare ore.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Thu Nov 26, 2009 1:02 pm

Ohhhh ju falemnderit shum per mendimet e juaja... jeni shum te mire..MPUQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qiki
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 206
Data regjis. : 24/11/2009
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Nov 28, 2009 6:29 am

Kesulkuqe per ket qka medoi o une per duhna 80000000000000 romane me i shkrru ...... kjo eshte nje femne shum shummm me nje karkter te madhe e sinqert e drejte ... qka ta thot ta thot nersy ... i done njerzit te drejte e te sinqert.... kta e kam motreeeeeeeeeee ma te miren kam per te respkteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm se e njoh shum shummmmmmmmmmm gjate mafi femne e kam bre ja ha zemren ksai lume kush e ka shoqe ket une jam shummmmm e gezushme dhe e falemdiroj zotin qe ma ka qu ket person ne jeten timmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm


te du shummmmmmmmmmmm Kesulkuqe motre te kam mpuqqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
2uNa
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 37
Data regjis. : 15/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Nov 30, 2009 9:00 am

Hmmm PEr KEsuLkuqen ... MEndoj se Esht njeriu ma PErFeCt qe kam Njoft deri Sot ...
Esht shum e Thjesht .. Shum e Shoqerushmee .. Shum Zemer Gjan .. Shum e Bome mir ..
ME 1 Fjal Esht KRYEVEPRA ...ee Gjithckaje Te Bukur qee Mundet njeriu me Marr me Mend Shum e Dashur shumm me Dashuri e merr c`doo sen qe e ben e ben Jo PEr Vete e Ben PEr ZOTIn .. LuTet per Njerzit Ka Deshir Secilin Ta shoh mire .. Pa Drejtsin Se duron ..
Po As nuk Ta Bon .. Cka Te thot ashtu mbetet sot e 1000 vjet .. mendon shum per me fol 1 fjal po kur e Fol S`ka ce e lun Ashtu e ke Gjithmon deri ne FunD..

S`dii cka Them Tjeter jo Qe S`dii po s`po Foli ma shum Dikush mundet me Than Se Gjerat NeGative si kam Tregu po S`kaa Se si kam perjetu as 1 nga ky person .. vec gjera te mira di nha Kesulkuqja .. i Faleminderohem ALL-LLAhut qee me ka OFru 1 person sic esht Kesulkuqja .. edhe besoj se `c`doo njeri qe e njeh mire thot te njejten gje si un se esht 1 vajz me ni fjal ENGJULL Nese dikush mendon see esht Vepra .. Kesulkuqja Esht Krye Vepra .. me Respect nga 2uNa per ty AnGel ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rikita
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 54
Data regjis. : 26/10/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Dec 01, 2009 2:18 am

Nga postet dhe videot qe kish bere ,,nje vajze intelegjente,kreative,argetuese,,e shoqerueshme te ben ta duash,,;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Dec 01, 2009 3:31 am

e trent krejt ,trullavic sa te dush,e keqe sa te thush ,e poshter bre ma ske ku e qon
e eger ,tekanjoze,mashtruese etj etj tona t kqijat qe mundet me i pas nje person i ka kjo
hahahhahahahahahahahhahaha.......ohhhhhhhhhh krejt kto qka ithash ktheni ne te kunderten

YLL osht KJOOOO ja ha zemrennnnn me ka krejt ...

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Dec 01, 2009 3:41 am

e pa zavendesushme eshte edhe talente me nje fjalt te them njeri perfekt sepse me te gjith behet e njejt dhe fiton shoqeri dhe respekt nga te gjith,Une personalisht kam shum respekt dhe personalisht me lidhin shum gjera me kesulkuqen thjesht e respektoj shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Dec 01, 2009 4:14 am

lola shkruajti:
e trent krejt ,trullavic sa te dush,e keqe sa te thush ,e poshter bre ma ske ku e qon
e eger ,tekanjoze,mashtruese etj etj tona t kqijat qe mundet me i pas nje person i ka kjo
hahahhahahahahahahahhahaha.......ohhhhhhhhhh krejt kto qka ithash ktheni ne te kunderten

YLL osht KJOOOO ja ha zemrennnnn me ka krejt ...Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah oj shtrig hahahahahaha ta ha zemren moj hahaJu falemnderit te gjithve per postimet e juaja.. jeni fenomenal mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Dec 01, 2009 8:47 pm

Kesulkuqe shifet se asht nji vajz shum e nderume dhe e respekushme nga forumistat kshtu qe edhe une mendoj qe asht vajz intilegjente e edukuar dhe veq vazhdo perpara respekt per ty shoqe e nderume
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Dec 05, 2009 6:25 am

hahahahah vajz shum argetuse bre hhahahahaah po des tu kesh me to :P shum vajz e sjellshme e mir e urt e but e e embel :P qesharake ahhaha si po permenet emri Kesulkuqe pom vejn me kesh ahahah sdi pse :P me qato video tua :P ...me te vertet vajz shum e mir
puuc1 ... edh eun fort e ja zgjata qyy e di ki me pritu em lexu :p ahahah qe qe lexo eedhe qita qe edhe dy rreshta upss ra zili vazhdojm oren tejret hahaah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Dec 06, 2009 8:12 am

Kesulkuqe Maa Vett pO Tregon ..Nje Vajzz shumee Me Karakter te Mirr..haha:D SHumeee e Kemdshmmeee haha:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Dec 06, 2009 8:51 am

Pai...SHiqoni ...Per mEndimit Tim Keselqula mbetet keselkuqe edhe pik...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Dec 07, 2009 10:31 pm

Hmmmmmm Ku me i marr fjalet me te mira qe i munden me e pershkru Kesulkuqen ...
Vajze me te gjitha te mirat e shoqerushme ,jo mendjemadhe ,e embel ,aktive,intelegjente .....Me nje fjale mburrem qe pata rastin te kem nje shoqe si kjo ....kur te me bijne ne mend fjale tjera pozitive vi ju kallxoj ahhahahah (K) ..Kesulkuqeeeeeeee

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Dec 12, 2009 1:38 am

Fenomenale
prefekte
ja kam lakmi..edhe pse jam femer...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Dec 12, 2009 11:18 pm

Shum qik e mir ..Sa e kom vrejt Gjat Gjith Ksaj Kohe ..E Meriton Shoqnin e Gjithkujt Edhe REspektin ..Ka Karakter T'fort ..Sja Ndin Per Send ..Shkurt e Shqip ..Kjo ka Pun Shum me Rrafshin ...Voll Qekiq man :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Dec 14, 2009 8:28 am

perfekt osht kjo sun gjan qik ma te kuptushme ma te shoqerushmeee haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për KaTiLen!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum