www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për KaTiLen!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Nov 08, 2009 9:01 am

First topic message reminder :

tungi

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Aug 08, 2010 9:13 am

KaTiLe shkruajti:
Edoni shkruajti:
uff uff kjo aa ska me taa me tona te mirat super ble osht mat milen ekomm ska me taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Cili hoxh tka fry allahile.. se ti kurr hajr nuk fol cka te gjet huahauhhahuahuahahua


Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqq qurani jem...

a din aj hoxhaa ne gilan qe osht qe po fryke me kompresor auhduhsahuduhsa xD qyy pse mos ta kum ngjit naj sen nejsee e di qe skum mujtt met pershkrueee se et mirat qe iki ti nuk pershkruhennn mee kurgjaa mpuq ele ty qura mue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Aug 08, 2010 7:35 pm

Huhahuauhhaahahaahuhuahu Lola INAT-G edhe Dredha-G hauhahuhahahauhua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Aug 08, 2010 7:37 pm

Edoni shkruajti:
KaTiLe shkruajti:
Edoni shkruajti:
uff uff kjo aa ska me taa me tona te mirat super ble osht mat milen ekomm ska me taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Cili hoxh tka fry allahile.. se ti kurr hajr nuk fol cka te gjet huahauhhahuahuahahua


Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqq qurani jem...

a din aj hoxhaa ne gilan qe osht qe po fryke me kompresor auhduhsahuduhsa xD qyy pse mos ta kum ngjit naj sen nejsee e di qe skum mujtt met pershkrueee se et mirat qe iki ti nuk pershkruhennn mee kurgjaa mpuq ele ty qura mue


Ehhh ta hangsha kryt qe ma ki si Kutllaq GJelle huahhahahuahuahuahuahaahhauhauhau..

Flm shum Vllaqko.. tduuuu mpuqqqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edi Shkoder
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar


Numri i postimeve : 677
Data regjis. : 19/06/2010
Age : 42
Location : Angli

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Aug 08, 2010 11:01 pm

Katilja
eshte nje njeri me shum vlera te medhaja njerzore,nikun pse e ka katile mos te mendoj kush se eshte ashtu se katile behet vetem me njerzit qe e meritojne,pas shoqerise ben per s'teperi,din te respektoj gjithken,ta ben respektin pa hile,ndjehem krenar qe e kam njohur se me te vertete eshte nje shoqe shuuuuum e mire dhe e sjellshme,respekt ndaj teje do te kem gjithmone se te kam shoqe per qefi......edhe nje kissss e ki ne fund
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Aug 09, 2010 12:04 am

Ediii o Ediiii tash definitivisht po e terheqi fjalen INJORANT


Te flm shum per keto fjal shum te mira.. Te çmoj shum...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Aug 09, 2010 9:38 pm

Kjo osht e PApar veq un e shoh:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Aug 10, 2010 3:44 am

Flm shuuuuuuuuuuuuuuuuuuum PULA jem haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Aug 10, 2010 5:16 am

e urt e shoqerueshme po nuk e kom dit qe eshte Auslanderk

e rrespektueshme vetem vazhdo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Aug 10, 2010 5:20 am

hauhahhauhuahahuahuah Qyre more qysh thot se kam dit qe esht Auslanderk..

A te thash ni dit ne ch me ma pru ni krembanane.. huhauhahuauh

Flm shummm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sergio
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 380
Data regjis. : 23/06/2010
Age : 27
Location : ...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Aug 10, 2010 5:21 am

se o qikk e mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Aug 10, 2010 8:54 pm

quraaa koka kthyyy...ehmmm e kisi qummm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Aug 17, 2010 7:08 am

oh mos ta preft rrugen kjo se krejt dita te shkon mbrapshtt...ani me booo me fol me too mos prit diqka mir dije se fiuu dit a te shkoj sa oraa se ta ben nje orshin nje minut asi nje sekond...se harrova me falni ne shkrim se gabovva....


asgj si mungon katiles....veq qka mesojm prej ksaj jam shum elumtur qe mka dhen rastin em pas shoqe kallamoqe,.....mpuqq loqka mue..._________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Fri Aug 20, 2010 7:06 pm


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Fri Aug 20, 2010 7:08 pm
cry cry cry cry cry cry cry cry cry

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Aug 21, 2010 11:41 pm

mandarina shkruajti:
quraaa koka kthyyy...ehmmm e kisi qummm


huahuahuauhauau qura nime kajher hup amo kthehet kajher huahahuauuaua Tkussi shum huaaahauha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Aug 21, 2010 11:42 pm

bRuNneta shkruajti:
oh mos ta preft rrugen kjo se krejt dita te shkon mbrapshtt...ani me booo me fol me too mos prit diqka mir dije se fiuu dit a te shkoj sa oraa se ta ben nje orshin nje minut asi nje sekond...se harrova me falni ne shkrim se gabovva....


asgj si mungon katiles....veq qka mesojm prej ksaj jam shum elumtur qe mka dhen rastin em pas shoqe kallamoqe,.....mpuqq loqka mue...
Huahuahuahuahuahuhuahahuaahhuahuahua ehhh ty sdi cka tkoft hoo... Mpuqqqqqqqqqqq breeee flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Aug 21, 2010 11:43 pm

lola shkruajti:cry cry cry cry cry cry cry cry cry


dhuna dhuna dhuna dhuna dhuna dhuna dhuna

hauhahuauhahuauhuahuah ta ha Bubrekunnnnnn e din ti haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Sep 18, 2010 7:48 am

Karile Katile Katile po du me ja qu 1 mesazh.....

e dashur Katile


nga se u be kohe e gjat qe nuk u lajmrove ne Front, nga se ka ra shum shi dhe ka fry era torndao , jemi shum te shqetesuar per ty dhe fatin eFermes tuaj , presim me padurim me u lajmru me celular per mena tregu se je te pakten gjys e gjalle, nuk duam prej teje as patligjans , speca , Kungul dhe ase tamel lope , por thjesht duam veq 2 fjal se sivjet je mire me bereqet dhe me shendet.......

p.s kur t`lajmrohesh merri me veti edhe 3 killa banane dhe 1 lepisk se lola asht pak si pa qef... jan ka i dhamin do dham qaty para haaahaaha

te pershendet me mall mandarinaMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Sep 19, 2010 8:31 am

Katile,ka koh qe sjemi degjuar, me mungojn biseda, keshillat e saja, kjo eshte thjesht motrushja imeeeee dhe se ndroj me askend ne botee....Mpuqqqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Sep 19, 2010 8:32 am

ah katilja,katile ma
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Sep 26, 2010 10:52 pm

mandarina shkruajti:
Karile Katile Katile po du me ja qu 1 mesazh.....

e dashur Katile


nga se u be kohe e gjat qe nuk u lajmrove ne Front, nga se ka ra shum shi dhe ka fry era torndao , jemi shum te shqetesuar per ty dhe fatin eFermes tuaj , presim me padurim me u lajmru me celular per mena tregu se je te pakten gjys e gjalle, nuk duam prej teje as patligjans , speca , Kungul dhe ase tamel lope , por thjesht duam veq 2 fjal se sivjet je mire me bereqet dhe me shendet.......

p.s kur t`lajmrohesh merri me veti edhe 3 killa banane dhe 1 lepisk se lola asht pak si pa qef... jan ka i dhamin do dham qaty para haaahaaha

te pershendet me mall mandarina


huHHhauhahuhahahuahuauahuahuahuahuhuahuauuahuauahuahuauhauhauhauuaha nkofsh ti nmen ather edhe nena terez esht gjall hauahahhahuahua

Banane sna meten lepiska ni shleper per krejt mahallen e forumit.. huhahahuahua

Flm shum per shqetsimin e juaj, por mir jam mir.. kesh ne pushim zyrtar po tash u ktheva :P

Flm shum llokume...


Diora.. Te dua shummmmmmmmmmmm gjithashtu me mungon shum..


Shaban.. cka me bo qekjo jam :P hauhauhahauMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Fri Oct 08, 2010 1:47 amE dashur e embel e sinqerte bukur me nje fjal perfekte bre oshtt

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Oct 11, 2010 8:28 pm

U hup si faksi tona heritt..ska faj po provon qika gjithher diqka neww se ska qef me ju ba nje send bajat..haha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Oct 13, 2010 6:22 pm


Bubreki jem bre osht kjo :)
      


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Feb 15, 2011 8:01 pm

Uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ju dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për KaTiLen!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum