www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për KaTiLen!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Nov 08, 2009 9:01 am

First topic message reminder :

tungi

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Thu Dec 17, 2009 12:45 am_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Fri Dec 18, 2009 2:26 am

KESULKUQE --- te gjitha keto fjale te bukura q ejan shkruar per ty edhe une jam i atij mendimi se ti je vertet nje engjell , je vertet nje njeri nuk po them perfect se veteme ALLAHU ahste perfect por i afrohesh asaj qe quhet perfecte , je vertet shoqe e mir je besnike je ajo qe e mban fjalen per qdo gje keshtu qe vetem vazhdo keshtu sepse me nje fjale je xix
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Dec 20, 2009 2:02 am

.....S`ka fjal qe pershkruajn engjullin ...mpuqqqq

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Dec 21, 2009 12:19 am

Keselkuqjaa , ylll !!!
Dj , e kendshme , e sjellshmee t'gjithaa t'miratt !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Dec 29, 2009 5:02 am

un e kom te ndalume me shkru ktuuu ... po veq po du me marr pjes edhe un bre falem aahahah qe nuk te thash kurgjo :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Jan 09, 2010 10:47 pm

SHpirti loles osht kjo

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Jan 09, 2010 10:58 pm

indiank mo ska ma te mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
dana
Forum Legend
Forum Legend


Numri i postimeve : 92
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : @VPS

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Jan 10, 2010 8:01 pm

sis 1sh tkom :P veq next haha tduaa sis ( BACA ) uhauhauhahau :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Jan 10, 2010 8:02 pm

kjo krejt shtrig oshte po pi ato te omlat haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Jan 11, 2010 2:19 am

Diqka e papershkrushme, edhe nese e pershkrun fillojn me mungu fjal....E pa zaavendsushme per mua...Alltanja imeee eshte kjo...Mpuqqq dhe e du shumm moter e kam..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Jan 11, 2010 6:23 am

Ohhh ju falemnderit te gjithve per vlersimet ju duaaaaaaaaaaaaa ......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Thu Jan 14, 2010 2:12 am

ni sen muj me than me 100% bindje se na knaq krejt me muzik e kshtu si Person nuk e njoh por nne baz te postimev ka njohuri dhe din te shpreh ate qe mendon ,eshte e hapur ne bised ,e shoqerueshme .... e kshtu me radhe .......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Thu Jan 14, 2010 2:37 am

menoj qe eshttt shum shum e kenshem esellshem dhe nje kiss eka per muzikat qe neleshon shum te kenshemm dhe ju plecon deshirat sicilit antare je shum eknshem koslkuqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Thu Jan 14, 2010 2:39 am

ma dreq ska
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Thu Jan 14, 2010 2:57 am

O flm shum per mendimet e juaja


Osa rri urt se ti edin cka te gjen.. tana munesh me njoftu Kesulkuqen e keqe huahauahhauhuauahua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Jan 16, 2010 8:04 am

shoqe shum emir....ylle ekom...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Jan 16, 2010 8:22 am

Juhuuuuuuuuuuuuu em knaqet me Komplimente, ku jan kritikat more haha


Flm Bruneta Mpuqqqqqqqqqqq mas Garnizoni hauhahuahuuauahuaa dekaaaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Jan 16, 2010 9:45 am

Zemer mire eshte dhe e cmoj shum kete gje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Jan 17, 2010 6:10 pm

Mpuqqqqqq Alba thanxx haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Jan 17, 2010 10:32 pm

Kesulkuqe shkruajti:
Juhuuuuuuuuuuuuu em knaqet me Komplimente, ku jan kritikat more haha


Flm Bruneta Mpuqqqqqqqqqqq mas Garnizoni hauhahuahuuauahuaa dekaaaaaaaa
hahahhaha ylloo mos se me ba meti qit kritikat ste vijn msitet mbet nshpi te babes hgaghaghghahgaghahghahgaha mpuqq te hotel milanoo hahhahahhahahahhah

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Jan 18, 2010 6:13 am

qysh qa mendoni ska ktu mendimi ktu duhet me than realitetin hehehe .. Ksulkuqja hmm valla shumm shoqe e mir respkton ate qe e meriton shum ban te mira e ngrata po i kthenen shpesh me te kqija qa mi ba e ka zemren e but dhe te urt ..po une tham qe gjysat e femrave lu kan si kjo shum ma mir ishte kan bota ne diten e sodit hehehe ...Komplimente shum te mira nga une per ty Kesumkuqe ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Jan 18, 2010 7:43 pm

Ashtu ku me dite se qysh nuk e njof vetum qe i kena pasur disa takime te papritura hahahaha ooooo disa postime qka kam mujtur me ja lexue....duket me qen femen jashtzakonisht e dashur e sinqert pastaj e kjart ne shprehje dhe cilesore . :haha: :haha:

Per fund kisha me then me te met ana me fole me te,,,,,,tere diten naten 24 ore pa u ndal....spo die ndryshe qysh me pershkrue uhauhauhauahauaha ;) ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Jan 18, 2010 9:09 pm

keselkuqja shume e sjellshme e zgjuare , shum person i drejte aspake indiferente ndaje antarve ,e respektuare ndaje te gjthve .... me nje fjale persone i mrekullushem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Jan 19, 2010 1:17 am

Ohhhhhhhhhhh flm shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm


ku jan kritikat more haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Jan 19, 2010 9:35 am

Per ty s'ka kritika...Si kesulkuqja s'eshte askush dhe smund me u ba askush....Une e njoh dhe mund te them se eshte engjulli im, zemren e ksaj se ka kush...Lum kush e ka shoqeee....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për KaTiLen!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum