www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shën Valentini: Si lindi dashuria në zemrën tuaj?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Shën Valentini: Si lindi dashuria në zemrën tuaj?   Sat Feb 06, 2010 11:38 pm

Jemi ne prag te dites se dashuruarve diten e shen valentinit
Në këtë ditë të vecantë të vitit, ciftet shkëmbejnë urime, dhurata, puthje dhe festojnë në mënyrën e tyre këtë ditë kushtuar dashurisë.

Duke marrë shkas nga kjo temë ku mund te njiheni me historine e dashurise se jetes te disa prej shkrimtarëve tanë më në zë në vite, më lindi ideja se përse të mos ia shtrojmë këtë pyetje të gjithë anëtarëve të forumit, për të rrëfyer historinë e tyre të dashurisë.

Si lindi dashuria në zemrën tuaj?

Pra jeni të ftuar që të rrëfeni historinë tuaj të dashurisë se si u dashuruat me njeriun tuaj të zemrës. Duke qenë se është një temë sentimentale dhe shumë intime, është e rëndësishme që të mos jepni detaje personale të personave të implikuar, por mund të rrëfeni historinë tuaj të dashurisë.

Është mënyra më e mirë për të festuar Shën Valentinin, apo jo?!

- Cilat janë dhuratat e duhura që duhet të blini për të dashur/in/ën?
- Cilat janë dhuratat që NUK duhet të blini në këtë ditë për të dashur/in/ën?
- Ku do ta kaloni mbrëmjen e Shën Valentinit?Gëzuar Shën Valentinin të gjithë të dashuruarve dhe të gjithë atyre që jane ende në kërkim të dashurisë!
P.S Një postim për anëtar dhe jo replika në këtë temë.


Edituar për herë të fundit nga sweet_melaqja në Sun Feb 14, 2010 1:52 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Shën Valentini: Si lindi dashuria në zemrën tuaj?   Mon Feb 08, 2010 5:52 am

:?: :arrow:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Shën Valentini: Si lindi dashuria në zemrën tuaj?   Sun Feb 14, 2010 1:56 am

Cilat janë dhuratat e duhura që duhet të blini për të dashur/in/ën?
Lule,cokollata,ballone te ndryshme me zemra,cdo gje qe ka te beji ne forme zemre edhe ngjyren e kuqe qe jane "Shenjat e Dashurise.
- Cilat janë dhuratat që NUK duhet të blini në këtë ditë për të dashur/in/ën?
Kam degjuar qe kolonja ose aromat jane "Shenje Ndarje".Dicka qe ndonjehere nuk e beson sepse njof nje njeri qe ka 3 vjet vetem kolonja ben dhurata te dashurit te saj edhe akoma bashke jane.
- Ku do ta kaloni mbrëmjen e Shën Valentinit?
une per veti askund nuk do festoi kete feste???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Shën Valentini: Si lindi dashuria në zemrën tuaj?   Thu Feb 18, 2010 8:04 pm

hejjjjj ti dreq melaqe te gjitha gjerat po i din flm per keto keshilla heheheheee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Shën Valentini: Si lindi dashuria në zemrën tuaj?   Thu Feb 18, 2010 9:34 pm

luani shkruajti:
hejjjjj ti dreq melaqe te gjitha gjerat po i din flm per keto keshilla heheheheee

ani ti melek mesoi pra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shën Valentini: Si lindi dashuria në zemrën tuaj?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Shën Valentini: Si lindi dashuria në zemrën tuaj?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum