www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndjej mungesen e...?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Ndjej mungesen e...?   Mon Feb 08, 2010 9:23 pm

First topic message reminder :

Tema per mungesat tona te perditshmeris dhe mungesave te jetes te cilat jan te pranishme te qdo njeri te ne dhe qe na mundojn shum....Ndjej mungesen e asaj qe e dua :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Sat May 15, 2010 12:16 am

ndjej mun gesen ee aldiones.. :(
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Mon Jun 07, 2010 7:20 am

Atijj :S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Mon Jun 07, 2010 7:23 pm

dooniit..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Mon Jun 07, 2010 7:26 pm

familes time
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Tue Jun 22, 2010 7:35 am

te Poemes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rozana
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 188
Data regjis. : 22/06/2010

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Tue Jun 22, 2010 7:02 pm

Ndjen nje munges te nje ish personi te cilin e kam dashur shume
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Wed Jun 23, 2010 3:54 am

e dikujtt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Wed Jun 23, 2010 4:02 am

e nje personi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Wed Jun 23, 2010 4:13 am

e lolessssss, kur nuk osht en forum shum bre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Wed Jun 23, 2010 6:34 pm

te dashnis tem si dikur qe kem qen...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Wed Jun 23, 2010 7:13 pm

ndiej mungesen e kohes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Amarda
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 1069
Data regjis. : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Wed Jun 23, 2010 9:31 pm

gjumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Fri Aug 20, 2010 10:57 am

e njeres,e din ajo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Sat Aug 21, 2010 10:02 pm

Ndje mungesen e gjelozit qe se kom afer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Wed Nov 03, 2010 10:04 pm

ndjej mungesen e atij :S

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Wed Nov 03, 2010 11:07 pm

e asaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Thu Nov 04, 2010 1:20 am

ndjej mungesen e familjes timm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Thu Nov 04, 2010 1:43 am

e njeres
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Sat Nov 06, 2010 6:51 am

ndjej mungesen e perkdheljes tende :(
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Sat Nov 06, 2010 7:14 am

e syrit tend
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Sat Nov 06, 2010 11:36 pm

Ndjej mungesen tende zemra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
geliii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 3160
Data regjis. : 30/09/2009

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Mon Nov 08, 2010 7:45 am

.... e se kaluares

_________________________________________________________________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Mon Nov 08, 2010 8:23 am

Ndjej mungesen e shum gjerava valla

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

&lt;marquee bgcolor=orange&gt; Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz&lt;/marquee&gt;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Tue Nov 16, 2010 7:14 pm

E ish lumturis sime qe kisha vite me pare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
ChoCo G!rL
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 21
Data regjis. : 07/12/2010
Location : Nen rrenojat e Çokollades

MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   Tue Dec 07, 2010 2:15 am

Ndjejj Mungesenn e Personitt qe mdonn dhe e Duaa :( bukuroshja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ndjej mungesen e...?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Ndjej mungesen e...?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum