www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare mendoni per toolee?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Cfare mendoni per toolee?   Sun Feb 14, 2010 8:33 pm

First topic message reminder :

Fol Fol haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Sun Oct 10, 2010 4:30 am

LeeAa shkruajti:
TooLe Goce shume sjellshem,intelegjente,shoqerushem Kingeee e kom (K) Loqkushe


oohh zemraa tooless flm shumm yllo..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Sun Oct 10, 2010 4:31 am

Shaban Cakolli shkruajti:
si kauboj duket bukuroshja

aanii kaubojj kaubojj qyy uahuahuahuha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Mon Oct 11, 2010 8:22 pm

Loqka mue....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Mon Oct 11, 2010 8:24 pm

toole veq e ka nje te keqe bahet shpejt nervoz se shum qik e mir lum Kosovari kan e ka qik ahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Sun Oct 17, 2010 12:02 am

bRuNneta shkruajti:
Loqka mue....


ohh loqkaa muuee ee shpirtii jeem uahuahuaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Sun Oct 17, 2010 12:02 am

Malësor shkruajti:
toole veq e ka nje te keqe bahet shpejt nervoz se shum qik e mir lum Kosovari kan e ka qik ahahahah

eepoo skaa krejjt me i pass te miraa ni tkeqee duuhet uhauah..

lum wallaakk kosovari far qikee kaa dukkatt. uahauhauh

flm..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Sun Oct 17, 2010 12:31 am

a e dini qika kujna esht kjo bre ?
baben e ka te mir ,
nanen po ,
vet ka ka me dal e keqe dukat dukat krej .

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Sun Oct 17, 2010 2:29 am

uhuhuhuahuahuahauahuaha po beehh e keqee aa..>?? :P :P

Tdduu bee baab..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Sun Oct 17, 2010 2:34 am

edhe un ty qika jeme

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Tue Oct 26, 2010 8:02 pm

lloookuuuummeeeee mungon sis , hajde dokuuuu pak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Wed Oct 27, 2010 4:37 am

oo shpiirttttttttt. kktuu ktuu parii joomm..:P..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Wed Oct 27, 2010 6:40 am

e bukur boll po masi nuk po me don keq haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Thu Nov 04, 2010 10:51 pm

oo vampirja ime edhe kjo ka hup krejt pe mundojn vampirat zaher haha te pershendes oj shtrig llokume vampire ... hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Fri Nov 05, 2010 1:20 am

tolen :

vajz shum shum e mir per qdo lavdat , mu per veti po foli um ka rrespektu gjith + e ka kuptu kur i kam than seriozisht e kur per hajgare zeriozisht kam nje rrespek te madh per tolen + kam dashuri te madhe per te (jo dashuri qysh menoni ju po dashuri vllazrore , shoqnore , prindrore si te doni ju )
e pershendes kudo qe esht ja ha zemren qiken ma te miren e kam .

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Mon Nov 08, 2010 6:02 pm

CeLuShi shkruajti:
oo vampirja ime edhe kjo ka hup krejt pe mundojn vampirat zaher haha te pershendes oj shtrig llokume vampire ... hehe


OO WAMPIRII IM.. KOMM HUUPP WALLAA E DII... PO APPETT KTUU JOMM...:p

TEE PERSHENNDET SHTRIIGAA LLOKUMJAA WAMPIRJAA.. HEHEHE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Mon Nov 08, 2010 6:04 pm

KoSoVaLiA shkruajti:
tolen :

vajz shum shum e mir per qdo lavdat , mu per veti po foli um ka rrespektu gjith + e ka kuptu kur i kam than seriozisht e kur per hajgare zeriozisht kam nje rrespek te madh per tolen + kam dashuri te madhe per te (jo dashuri qysh menoni ju po dashuri vllazrore , shoqnore , prindrore si te doni ju )
e pershendes kudo qe esht ja ha zemren qiken ma te miren e kam .


OOO MOO BEE SE U KUUQAA UHAUAHUAHA.. FLM SHUMM PER KOMPLIMENNT EDHHE PSE QASHTUU JOM TTII E DIN MO..:P

EDHEE TI E DINN QYYSH KOM RESPEKKT NDAJ TEJJEE..

BABI IMM... MENQURIIA IMEE..:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Mon Nov 08, 2010 6:04 pm

Malësor shkruajti:
e bukur boll po masi nuk po me don keq haha

NCNCNC..:P FLM..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Tue Nov 09, 2010 12:07 am

e drejt , e vendosur , e sinqert , e shoqerushme , e menqur , lufton gjithmon per ate qe don dhe ja arrin gjithmon , vetem vazhdoo ne ket rruge , love qik te kom <3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Tue Nov 09, 2010 12:12 am

gjysmen e fjaleve qka i ka than Starka se me i pas gjith ato te mira nuk ban se livdohet baba i tij e thot qyre qfar qike kom ahahhahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Tue Nov 09, 2010 12:31 am

starka shkruajti:
e drejt , e vendosur , e sinqert , e shoqerushme , e menqur , lufton gjithmon per ate qe don dhe ja arrin gjithmon , vetem vazhdoo ne ket rruge , love qik te kom <3

oj starka ti toolen qik une qik na te martum jemi aaaa


toole vec perpara e din ti sa te do babi

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Tue Nov 09, 2010 5:25 am

KoSoVaLiA shkruajti:
starka shkruajti:
e drejt , e vendosur , e sinqert , e shoqerushme , e menqur , lufton gjithmon per ate qe don dhe ja arrin gjithmon , vetem vazhdoo ne ket rruge , love qik te kom <3

oj starka ti toolen qik une qik na te martum jemi aaaa


toole vec perpara e din ti sa te do babi

shaushauhsua kom vendos tash me adaptu me bo temen se bolle ke qika e jote :P

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Fri Nov 12, 2010 5:48 pm

starka shkruajti:
e drejt , e vendosur , e sinqert , e shoqerushme , e menqur , lufton gjithmon per ate qe don dhe ja arrin gjithmon , vetem vazhdoo ne ket rruge , love qik te kom <3


heheheh fflm loqqkk sshumm.. edhee unn ttyy synn tkom..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Fri Nov 12, 2010 5:49 pm

starka shkruajti:
KoSoVaLiA shkruajti:
starka shkruajti:
e drejt , e vendosur , e sinqert , e shoqerushme , e menqur , lufton gjithmon per ate qe don dhe ja arrin gjithmon , vetem vazhdoo ne ket rruge , love qik te kom <3

oj starka ti toolen qik une qik na te martum jemi aaaa


toole vec perpara e din ti sa te do babi

shaushauhsua kom vendos tash me adaptu me bo temen se bolle ke qika e jote :P


ehehehhe qikaa e te dyyve jomm bee moss te javv nin..

Babb edhe tii ee dinn sat donn tooljaa..

Starkkaa yll tkomm..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Fri Nov 12, 2010 6:54 pm

shum e bukur kjo qik ani me pa ne fb uuuaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Fri Dec 10, 2010 4:57 am

per qiken e babit aa
ja ha zemren qiken ma te miren e kam

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cfare mendoni per toolee?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum