www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mënyrat më të këqija për ta ndarë një femër

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Mënyrat më të këqija për ta ndarë një femër   Wed Feb 24, 2010 10:11 pm

Mënyrat më të këqija për ta ndarë një femër


Sms

Një prej mënyrave klasike të 20 viteve të fundit. Teknologjia na ndihmon të “lëshojmë” bombën dhe të na mbajë larg nga reagimet. Sms është një mesazh i thatë i tipit “nuk të dua më, lamtumirë”; “po të lë, nuk të dua mjaftueshëm”; “po të lë nuk jam i duhuri për ty” dhe me qindra të tjera të këtij lloji që me siguri kemi mësuar të gjithë.

E-mail

U kthehemi e-malieve kur kemi nevojë të rrimë në gatishmëri për ndonjë reagim të mundshëm apo ndonjë kërkese pendimi, por gjatësia e një lidhjeje na imponon që të ndihemi të detyruar për shpjegime më të mëdha. Sigurisht ia hedhim fajin vetes, dhe faktit që nuk duam të vuajmë më shumë, edhe pse e dimë që askush prej nesh nuk ka faj.

Facebook

Facebook është teknika e fundit e megjithatë menjëherë u bë një mundësi për të ndërprerë një lidhje. Ka dy zgjedhje; ndryshimi i gjendjes sentimentale, pra nga çift në beqar dhe albumi me fotografitë e përbashkëta. Në këtë mënyrë do të jetë vet ajo që do të kuptojë se diçka ka ndryshuar.

Ambasadori

Të dërgosh një “ambasador” është një tjetër mënyrë klasike e ne meshkujve për të mbyllur një lidhje. Ambasadori mund të prezantohet në dy forma; një mik i përbashkët që i rrëfehesh dhe sigurisht që ajo do ta dërgojë me të mesazhin, ose një letër ku shkruan “Ishim aq të dashuruar, por tani gjithçka ka përfunduar”.

Ikje heroike

Në imagjinatën mashkullore askush nuk mund të merret me heronjtë, sidomos ata që janë rritur me heronjtë e luftërave. Për këtë motiv tu thuash që kam vendosur të bashkohem me trupat që po shkojnë në Irak për të shpëtuar vendin tonë duket justifikimi më i mirë. Por nëse më vonë takoheni në ndonjë supermarket poshtë shtëpisë, duhet të gjeni një justifikim edhe më të mirë.

Puna

Një mbrëmje, ndërkohë që jeni duke darkuar në ndonjë restorant, i vendosni përpara një letër të kompanisë apo firmës suaj në të cilën kërkohet transferimi juaj në fund të botës. Natyrisht mendojmë, që për ne është sfida e jetës dhe që duhet patjetër ta përballojmë.
Jam homoseksual
Rastësisht një ditë do të gjeni sipas një reviste shënimin e një miku tuaj, që thotë tekstualisht: “Mbrëmë ishte e mrekullueshme. Aq lodhje dhe kontakte fizike”. Sigurisht që shoku juaj e ka fjalën për ndeshjen e futbollit, por për ju mund të shërbej shumë mirë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Mënyrat më të këqija për ta ndarë një femër   Wed Feb 24, 2010 10:14 pm

seni mire qenka oje qikaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
 

Mënyrat më të këqija për ta ndarë një femër

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum