www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Oda e Burrave!!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Oda e Burrave!!!!   Tue Nov 10, 2009 10:46 pm

First topic message reminder :

Ketu lejohen edhe burrat po edhe grat bon me hi kajher


MusicPlaylistRingtones
Music Playlist at MixPod.com


_________________________________________________________________________

Edituar për herë të fundit nga lola në Thu Apr 15, 2010 9:11 pm, edituar 4 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Fri Feb 05, 2010 3:55 am

WebMaster shkruajti:
ej qyre edhe jeni ardh ketu ne od te burrav.. valla skeni faj ju jooo.
na kena faj qe ju kena lazdru pak..


lola hajde per nje minut e du buken ketu

bruneta ti mere ligenin e qitna mi la durt

edhe dikush ta shtron sofren e bjerni buken mos ee vanoni

qashtu bre lamyyy se me to duhet vetm dore fort vallahi lamyyy mpaske go mue bre bigj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Fri Feb 05, 2010 4:02 am

Bonita shkruajti:
hahahah e deh tash ska mo burrat me sundu qe vlla gruja tash OSHT Kyresi :P .g.

oj bonita ngo migjo qka po te thot ty migja sa te me reh qeky damor o keni ju gat mendigju se ju edin kur te qortna un hala ka ka bura dhe te for bile qy niher.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Fri Feb 05, 2010 4:30 am

bekim mos me kallxu mu se kan me qu ..qu ec mushma pjaten me turshi se tash vin gart tjera me hanger buk e sju shkon pa turshi hahuuahauhuha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Sat Feb 06, 2010 5:40 am

qy ti bruneta a edin ti kush jom un bre po un ekom qky macen mori po hiqmu syve po shko ne shpi dhe thuju grave sonde kom thir musafir dhe ulne bishtin dhe punoni se punon dajaki hala.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Sat Feb 06, 2010 6:09 am

qe biiii biii biiikim un erdha po tiert musafir s'di ka mbetèn
a jeni mirè si jeni o burraaa?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Sat Feb 06, 2010 6:16 am

mir se erdhe more djal po ende sje bo burr ama e ki vendin ne oden ton ama ki mena qit uj migjo se ende je i ri ti mu ul ne qerg po mir ki koh me u bo burr.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Sat Feb 06, 2010 6:28 am

mirè se i'u gjeta ore,

po pra qata po vij un me marr pak shembull prej
burrave e me u bon edhe un nji dit burr
edhe pse brenda e ndiej veten burr por ende jam i ri,

anni uj sa't duash biii biii biiikim i'u qes hauhauahauah...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Sun Feb 07, 2010 3:06 am

...Diqysh Femra n'Od T'burrave Spo Shkon :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Sun Feb 07, 2010 9:23 am

Kqyr kta "Kisha na Burra.." hauhahahuahua


Ka dek burrnimi or çunaaaaaaaaaaa hauhauha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Sun Feb 07, 2010 9:25 am

Uhuuuuu Merhabaa 0o00o Burrat e soditt xD
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Mon Feb 08, 2010 11:06 pm

Po kap burrat e mshoj femrave..njejt:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Mon Feb 08, 2010 11:26 pm

Sju ka met kurfar burrnimi.. sa keq.. pfff
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
crazY.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 231
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : n'kallafc:P

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Wed Apr 14, 2010 7:59 am

Era duhon po vika, qelnii dritareet o betera!:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Wed Apr 14, 2010 5:12 pm

Mos me ja u qel na ktyre dritaret ,ju nxinet fryma edhe vdesin huahsuahuhauhuh

cncncnncnncn kqyrni qka i kan bo odes more :@

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Thu Apr 15, 2010 5:00 am

A od pot doket banjo a ncncc


Kush kullett ktuu ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Thu Apr 15, 2010 6:39 pm

kjo osht ajo pjesa ku shkoni ju me marr avdes uahuhauahuh pak ma andej osht Oda.Ktu kullem na grat :P

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Thu Apr 15, 2010 8:43 pm

ju femrat ta dini se ketu ne oden ton ka burra dhe mose haroni ne burrat nuk folim shum po kini shum kujdes kur hyni ne oden ton se ketu ka er te burrave dhe kur te dilni nga oda pos e ktheni kurizin po dilni deri te dera tu hec mrapa so gjdo nuse se per nryshe kuku per ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Fri Apr 16, 2010 9:57 pm

Ihaa Bekim Kto Rregulla jon kon para Eres ton..tash hec mar mrapsht spot kqyr kush :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Thu May 13, 2010 7:54 pm

ja paskan dek krejt burrat :(

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Tue Jun 15, 2010 7:02 pmOooooooOOo kqyrjav oden ncnncncnc ,Oj hope kush koka bre qaty tu fjet ?

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Liberta
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 225
Data regjis. : 24/04/2010
Location : ⊙ω⊙Suuu3Dii⊙ω⊙

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Wed Jun 16, 2010 2:56 am

LoLa Hahahhahahhah Dembela Jon Ktaa..


LoLA Qu Nimom mu e hime e bOjm Lam E Boj se Smundet me Hy Kush :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumylli.net.tc
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Wed Jun 16, 2010 3:18 am

po ku me qu ma lam se qe e paskan booooo
ajde ja derdhim naj kafe neper tesha hahaahha

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Liberta
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 225
Data regjis. : 24/04/2010
Location : ⊙ω⊙Suuu3Dii⊙ω⊙

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Wed Jun 16, 2010 3:22 am

Hhahahahahahahha Po valla Ide e Miree
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumylli.net.tc
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Wed Jun 16, 2010 3:26 am

O burra qe jav pruna ni dardh qetu:P dane per gjyst ose ose jojjoj se kjo ju dan juve per gjyst ;P

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   Wed Jun 16, 2010 4:04 am

Hope loqk veq bishtin hekja kta vet e prejn hahahahah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Oda e Burrave!!!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Oda e Burrave!!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum