www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Wed Nov 11, 2009 8:30 pm

sa vjeqar keni qen kur keni dashuru ndonje vajze a po ju vajzat ndonje djal per her te par ne ke jet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Fri Nov 13, 2009 5:15 am

19vjeqare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Fri Nov 13, 2009 5:19 am

haha meju tregu drejt kur jam kan i vogel jam kan shum problem haha

7 vjecar

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Fri Nov 13, 2009 5:28 am

17 vjeqe....dashuria ime epare ....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Fri Nov 13, 2009 9:15 am

shum bre ne mosh te re paski dashuri ti lam edhe neta

e sweet_melaqja 19 i paska pas booll taman jan per mu dashuru
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Sun Nov 15, 2009 8:36 am

18vjeqare :(
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Mon Nov 16, 2009 7:25 am

13 Vjeq ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Mon Nov 16, 2009 10:14 pm

Egz0n shkruajti:
13 Vjeq ..


hahahahhaahahah kete smund as ta analizoj.. Dashuria ne kete mosh te re.. :S


Me gjithate interesante..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Mon Nov 16, 2009 10:17 pm

Uhaaa Qka smunesh me Analizu ..Mosha me e mir Per Me Kuptu qka osht Dashuria..Mosh e Pjekuris ma
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Thu Nov 19, 2009 8:00 pm

me kan pelqy mendimet qe i keni dhen deri tash veq vzhdoni se te sinqert jen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qiki
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 206
Data regjis. : 24/11/2009
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Wed Nov 25, 2009 12:18 am

dashuria ime e pare eshte ne moshen 23 vjet grrrrrrkkkkkkkkkk:D


se pre moshes 15-19 veq simpati kam pate e qarte jam kan mas avaturave dhe jam knaqe tu lujte me ndjena te djemve bishin dashni dhe me ne fude ja u boish ike more se ty nuk te mare as lopte me mir rujte livalle:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Wed Nov 25, 2009 12:46 am

Qiki shkruajti:
dashuria ime e pare eshte ne moshen 23 vjet grrrrrrkkkkkkkkkk:D


se pre moshes 15-19 veq simpati kam pate e qarte jam kan mas avaturave dhe jam knaqe tu lujte me ndjena te djemve bishin dashni dhe me ne fude ja u boish ike more se ty nuk te mare as lopte me mir rujte livalle:D

ahahahahahahahahahhaha o ta hengsha aventuren ty ho hahahahahahahh ô dreqe je more thot njeri se nime hahaha


une jam plak gati skam r dashuri ende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Wed Nov 25, 2009 1:11 am

19vjeqare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Wed Nov 25, 2009 1:43 am

valla simpati kom sa te dush a me u dashuro jo bre heret hala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Sat Nov 28, 2009 9:08 pm

Qiki shkruajti:
dashuria ime e pare eshte ne moshen 23 vjet grrrrrrkkkkkkkkkk:D


se pre moshes 15-19 veq simpati kam pate e qarte jam kan mas avaturave dhe jam knaqe tu lujte me ndjena te djemve bishin dashni dhe me ne fude ja u boish ike more se ty nuk te mare as lopte me mir rujte livalle:D


po ty i paske prish djemt tu be hajgare me djem mo se gjynha nuk ben me lujte ahtu me ne djemt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Artta
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 23
Data regjis. : 24/12/2009
Location : NëR Hijee...!!!

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Tue Dec 29, 2009 10:45 pm

17
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Sat Jan 02, 2010 11:49 pm

Qetashtt walla 17
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Fri Jan 08, 2010 6:51 pm

17 vjettt ikame pasen vajez qe ekam pasure ne klassss ekam dashru

aty jakafillu dashurija une dhe .............?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Fri Jan 08, 2010 7:25 pm

24 or jet i kom pas :P jom dashuru en Prindat e mi :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Fri Jan 08, 2010 9:59 pm

19
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
tonii
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 294
Data regjis. : 23/12/2009
Age : 35
Location : gjilan

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Fri Jan 08, 2010 10:00 pm

18
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Sat Jan 09, 2010 8:21 am

Ende sjam dashuru une, pak me vones une :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 32
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Tue Jan 12, 2010 7:25 pm

17 vjettt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Wed Jan 13, 2010 12:45 am

Ahhh cka jan bre ka 1000 here tu postu per ni pytje.. phaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   Wed Jan 13, 2010 1:55 am

14
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Sa vjeqar keni qenë kur jeni dashuruar për herë të parë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum