www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 qka mendoni per Giovani...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: qka mendoni per Giovani...   Fri May 07, 2010 12:07 am

fiuuu shkruni clirrrr pa dorza :P:p

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: qka mendoni per Giovani...   Fri May 07, 2010 12:08 am

nuk enjoh po duket djal llafazan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: qka mendoni per Giovani...   Fri May 07, 2010 2:32 am

Piss osht hauhauhauahuahua :P:P

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: qka mendoni per Giovani...   Fri May 07, 2010 2:48 am

mir pra... masi po thot lola piss asht ky .....ja qita vulen une hahahhahhah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: qka mendoni per Giovani...   Fri May 07, 2010 2:55 am

mandarinaaa un peqatin po ja qes uhahuauhhuauhauhuhauhaa

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: qka mendoni per Giovani...   Mon May 10, 2010 8:53 am

Sdi ..pom doket shum Sentimental ..Serioz ..Misterio =)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: qka mendoni per Giovani...   Wed May 12, 2010 1:38 am

E njof dhe nga nje forum tjeter,por prap se prap e njof shume pak duket djale i qete dhe i sjellshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: qka mendoni per Giovani...   Thu Dec 02, 2010 4:42 pm

Giovannin e Njohe dhe nga nje forum tjeter , dhe e meriton respektin time.. me aq kohe sa kam arrit me kuptu ne nje far mnyre anen e ti , eshte djal shume i zoti , i qete modeste , por icike si tepert Tolerant i cili lejon qe te t'i behen te tjert zote shtepie ne shtepin e ti ok1 si do qe te jete ai e ka Tregu kulturen e ti njerzore po ashtu dhe kulturen e kumonikimit virtuale hihi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: qka mendoni per Giovani...   Thu Dec 02, 2010 6:18 pm

Blina shkruajti:
Giovannin e Njohe dhe nga nje forum tjeter , dhe e meriton respektin time.. me aq kohe sa kam arrit me kuptu ne nje far mnyre anen e ti , eshte djal shume i zoti , i qete modeste , por icike si tepert Tolerant i cili lejon qe te t'i behen te tjert zote shtepie ne shtepin e ti ok1 si do qe te jete ai e ka Tregu kulturen e ti njerzore po ashtu dhe kulturen e kumonikimit virtuale hihi

Sikur tma kishe lexu mendjen time.Edhe une kam mendim te njejt si Blina.
Giovannin e njoh moti ,eshte mik i mir i respektueshem dhe i qete.Mirepo e meta e tij eshte toleranca e tepruar.Gabim i tij eshte se timonin ja ka dhene njerezve te gabuar ;).
Nje keshill per te :"Behu punetor si ora,por mos u bej si ora me te kurdis gjithkush"

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: qka mendoni per Giovani...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

qka mendoni per Giovani...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum