www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni per Allkaida...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni per Allkaida...   Fri May 07, 2010 12:22 am

????????????

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Allkaida...   Fri May 07, 2010 12:22 am

nuk e njoh me duhet pak koh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hysi
Anëtar
Anëtar


Numri i postimeve : 123
Data regjis. : 26/02/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Allkaida...   Fri May 07, 2010 12:23 am

valla boll emer te keq paska po nashta asht djal i mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Allkaida...   Fri May 07, 2010 2:28 am

,folim kur ta njohim pak me shum sot dita e par sdi qka me thon per te perveq se koka hajn hahahhah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
AllKaiDa
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 55
Data regjis. : 06/05/2010
Age : 29
Location : Austri - Wiena

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Allkaida...   Fri May 07, 2010 2:35 am

uhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauha lolo uhauhauhauhauhauhauhauhauhauha


flm edhe une po pres me ju njoft ma mir .a.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Allkaida...   Fri May 07, 2010 2:43 am

AllKaiDa shkruajti:
uhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauha lolo uhauhauhauhauhauhauhauhauhauha


flm edhe une po pres me ju njoft ma mir .a.


Nuk jom LOLO po lola haha

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Allkaida...   Fri May 07, 2010 2:46 am

Allkaida a?? qajo Allkaida qe njoh une... valla asht e rrezikshme shum ma mire mos flasim hiq per ta hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AllKaiDa
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 55
Data regjis. : 06/05/2010
Age : 29
Location : Austri - Wiena

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Allkaida...   Fri May 07, 2010 2:47 am

ahaha lola Gabim Tastiere ke ( shtypi)

Mandarin ncuk une jam ma i but :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
chu chu
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 615
Data regjis. : 30/04/2010
Location : LARG NGA KTU

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Allkaida...   Fri May 07, 2010 2:55 am

bebush bukuroshja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Allkaida...   Thu Dec 02, 2010 12:38 pm

i Vete qujatur i Persosur !!! .1. Qofe se eshte nga nje Forum tjeter ok1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Allkaida...   Thu Dec 02, 2010 1:20 pm

shum tmira syzat se keshtu i ri koka hala

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Allkaida...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni per Allkaida...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum