www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Moss të lë duhanin dhe alkoolin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Moss të lë duhanin dhe alkoolin   Fri May 14, 2010 4:23 am


Kate Moss dëshiron të lë duhanin dhe alkoolin, sepse planifikon të lindë fëmijë me të fejuarin e saj, kitaristin e “The Kills”, Jamie Hince.
Supermodelja ka njoftuar se po përdor hipno-terapi për të shmangur shprehitë e saja, si cigarja dhe alkooli, ashtu që të mbetet shtatzënë.

Një burim i ka thënë tabloidit The Sun, se Moss është e vetëdijshme se konsumon shumë duhan dhe e tepron me alkool, ashtu që ajo po vizitohet te një terapeut për të shmangur këto shprehi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Moss të lë duhanin dhe alkoolin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum